понеделник, 8 август 2022
ПочетнаЕКОНОМИЈАИнженерскиот потфат кај Александар Палас е корегиран!(фото)

Инженерскиот потфат кај Александар Палас е корегиран!(фото)

Во текот на вчерашниот ден од твитер профилот @KarposhUbav  беа постирани слики од асфалтирани дрва кај хотелот Александар Палас.

По реакциите во јавноста, овој “инженерски” потег беше корегиран од страна на градските власти.

 

НАЈНОВИ ВЕСТИ

ХОРОСКОП