Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 7,801.99 -1.64%    BESK 10,275.00 -3%    GRNT 810.00 -0.06%    KMB 3,389.73 -0.22%    MERM 800.00 -20%    MPT 29,500.63 0%    OKTA 3,620.00 0.56%    RMDEN16 94.90 0.11%    RZUS 139.00 3.73%    SBT 2,041.00 -2.86%    STB 940.85 0.03%    STIL 139.03 -4.1%    TETE 2,286.67 2.27%    TKVS 3,110.00 2.98%    TNB 13,581.59 -0.42%    TPLF 1,649.90 1.35%    TTK 947.00 -2.97%    UNI 2,050.00 0%    

Неделен хороскоп – 27.11.2011 до 03.12.2017

Време: 10:14

Датум: ноември 27, 2017

Категорија: НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

 

РАБОТА: Неповолна недела за кредити или позајмици од било кој вид.

ЉУБОВ: Можно е да ве привлекува зафатено лице, но не сте подготвени за тајна врска.

ЗДРАВЈЕ: Можни се воспаленија или инфекции на мочните патишта, мочниот меур или бубрезите.

 

Бик (21.04 – 21.05)

 

РАБОТА: Деловниот партнер или колегите може да ви создадат мали проблеми во комуникацијата.

ЉУБОВ: Кога станува збор за вашиот брак, постојат некои неразјаснети проблеми кои ви создаваат тензија.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со алергии и иритации на кожата.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

 

РАБОТА: Можни се мали проблеми на работа па цела недела ќе ја посветите на нивно решавање.

ЉУБОВ: Љубовната врска ви влегла во монотонија, а тоа не ви одговара.

ЗДРАВЈЕ: Осетливо, ќе бидете подложни на вирусни инфекции.

 

Рак (22.06 – 22.07)

 

РАБОТА: Нема да и бидете посветени на работата, па така ќе ви се отвори големо слободно време, искористете го паметно.

ЉУБОВ: Некои претставници оваа недела ќе ја пронајдат љубовта на животот.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со кардиоваскуларниот систем.

 

Лав (23.07 – 22.08)

 

РАБОТА: Можно е да ве следи лош период поврзан за работата, ќе претрпите срам или загуби.

ЉУБОВ: Во љубовта оние во долга врска ќе мечтаат за брак, слободните ќе имаат интересна шанса.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со затнати синуси и појава на мигрена.

 

Девица (23.08 – 22.09)

 

РАБОТА: На работа ќе владее одлична атмосфера во односот со колегите и ќе бидете максимално задоволни.

ЉУБОВ: Доколку сте слободни, некое ново познанство би можело да ви се случи оваа недела.

ЗДРАВЈЕ: Можна напнатост, смирете ги нервите.

 

Вага (23.09 – 22.10)

 

РАБОТА: Можно е на деловен план да се појават некои интриги кои ќе ве закочат да напредувате.

ЉУБОВ: Со емотивниот партнер ќе дојдете до одалечување и мали конфликти.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со грбот, вкочанетост но и проблеми со циркулацијата.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

 

РАБОТА: Неделата е поволна за планирање и реализирање на деловно патување во странство.

ЉУБОВ: Многу нешта ги криете во себе и нема да ви биде лесно сите тие чувства да и ги покажете на саканата личност.

ЗДРАВЈЕ: Внимавајте кои намирници ги консумирате, можно е труење.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

 

РАБОТА: Најдобро би било да не очекувате некои големи промени, ниту пак да се трудите да ги направите, ќе си создадете проблем.

ЉУБОВ: Емотивни сте и потребен ви е партнерот, но тој како да нема слух за тоа.

ЗДРАВЈЕ: Замор и нервоза.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

 

РАБОТА: Немојте да ризикувате премногу со парите бидејќи оваа недела не е поволна за тоа.

ЉУБОВ: Партнерот од вас ќе бара повеќе од тоа што вие во моментов можете да му го дадете.

ЗДРАВЈЕ: Исфрлете ги масните намирници одреден период.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

 

РАБОТА: Добро проверете ги сите информации кои оваа недела ќе стигнат до вас на полето за работа.

ЉУБОВ: Интересното познанство кое ви се случило во вас ќе разбуди убави чувства.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со грлото во вид на инфекција.

 

Риби (20.02 – 20.03)

 

РАБОТА: Доколку се занимавате со приватна работа, моменталната фаза не ви е баш најдобра, подобрете некои нешта.

ЉУБОВ: Љубовтната ситуација исто така е комплицирана но сепак ќе пронајдете решение.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми поврзани за градниот кош.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Неделен хороскоп – 19.02.2018 до 25.02.2018

  Неделен хороскоп – 19.02.2018 до 25.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Во текот на оваа недела ќе добиете многу пофалби. Тоа ќе ви даде голема енергија. ЉУБОВ: Доколку веќе…

 • Неделен хороскоп – 12.02.2018 до 18.02.2018

  Неделен хороскоп – 12.02.2018 до 18.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можно е да не размислувате сосема рационално сега и да сте склони на мали заблуди на деловниот план.…

 • Неделен хороскоп – 05.02.2018 до 11.02.2018

  Неделен хороскоп – 05.02.2018 до 11.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можете да се надевате на значително финансиско подобрување во текот на овој период. ЉУБОВ: На полето за љубов…

 • Неделен хороскоп – 29.01.2018 до 04.02.2018

  Неделен хороскоп – 29.01.2018 до 04.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува многу добра фаза во која воопшто нема да ве загрижуваат никакви деловни проблеми. ЉУБОВ: На полето…

 • Неделен хороскоп – 22.01.2018 до 28.01.2018

  Неделен хороскоп – 22.01.2018 до 28.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува период исполнет со среќа и генерално олеснување на сите полиња, па и на деловното. ЉУБОВ: Кога…

 • Неделен хороскоп – 15.01.2018 до 21.01.2018

  Неделен хороскоп – 15.01.2018 до 21.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Пред вас е поволен период за работа, па можете да очекувате и помош од некој пријател на овој план.…

 • Неделен хороскоп – 01.01.2018 до 07.01.2018

  Неделен хороскоп – 01.01.2018 до 07.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Пред вас е одличен период во кој ќе бидете многу задоволни од деловните активности. ЉУБОВ: На полето за…

 • Неделен хороскоп – 25.12.2017 до 31.12.2017

  Неделен хороскоп – 25.12.2017 до 31.12.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Вашите џебови ќе имаат доволно пари, затоа не грижете се за тоа. Периодот не е поволен за избрзани…

 • Неделен хороскоп – 18.12.2017 до 24.12.2017

  Неделен хороскоп – 18.12.2017 до 24.12.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Пред вас е многу поволен период во кој ќе имате доста деловни обврски но и успех. ЉУБОВ: На…

 • Неделен хороскоп – 11.12.2017 до 17.12.2017

  Неделен хороскоп – 11.12.2017 до 17.12.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доколку се занимавате со приватна работа, можни се некои компликации и потешкотии. ЉУБОВ: На љубовното поле ве очекува…