среда, април 21, 2021
11 °c
Skopje
10 ° сре
12 ° чет
8 ° пет

Прилепска Пиварница од Македонија прогласена за Национален шампион на Европските бизнис награди за 2014/15

Прилепска пиварница од Македонија е прогласена за Национален шампион на Европските бизнис награди спонзорирани од RSM International, што претставува престижен ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 4 1 2 4