недела, јуни 13, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Работа од 13 милијарди долари: Deutsche Bank очекува понуди од технолошките компании

Deutsche Bank повикала неколку големи американски технолошки компании да достават понуди за унапредување на нејзината технолошка мрежа, објавија западните медиуми. ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 14 1 2 14