четврток, септември 23, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: капитализација

Германија е загрижена за пазарната капитализација на банките

Германскиот заменик-министер за финансии Јорг Кукис покажува загриженост поради релативно ниските берзански стапки на германските банки. Иако по финансиската криза ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 6 1 2 6
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00