вторник, октомври 19, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: анима

„Анима Мунди“ со кривична пријава за политичарите кои се фотографирале со убиените диви свињи во „Јасен“

Од невладината организација „Анима Мунди“ најавија кривична пријава за инволвираните лица кои се фотографиле со убиените диви свињи во националниот парк ...

Прочитај повеќе
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00