понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Во годинава што изминува општествената одговорност еден од главните фокуси на Халкбанк

Халкбанк перманентно дава поддршка на најразлични сегменти од секојдневниот живот. Ги поддржува спортот, културата, екологијата, а годинава кога пандемијата со...

Прочитај повеќе
Страна 2 од 8 1 2 3 8
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00