понеделник, 28 ноември 2022
ПочетнаЛУКСУЗ И ПАТУВАЊЕЛуксузна куќа на тркала

Луксузна куќа на тркала

at

Ова уметничко дело познато како „The Volkner Mobil Performance Bus“, доаѓа во комплет со модерна кујна, одличен систем за забава и тајна преграда наменета за спортски автомобил.

att

За ваков луксуз потребно е да издвоите почетна сума од 750 илјади долари, па се до 1,2 милиони долари (во цената не е вклучен спортскиот автомобил), во зависност од модификацијата на ентериерот по желба на купувачот.

attt

Од одушевената публика на Саемот за автомобили во Дизелдорф доби титула на врвен камперски автобус.

atttt

Скриената гаража е сместена помеѓу предните и задните тркала, а дизајнирана е во неа да собере спортски автомобил од типот на Ламборџини и Ферари.

atttttt

Кожните седишта со висок квалитет, камените плочи во кујната и чешмите во бањата кои имаат златна боја, ја подигаат цената на овој специјален автобус, тука е и големиот фрижидер-замрзнувач, машината за перење садови, микробрановата печка и големиот телевизор.

attttt

 

 

НАЈНОВИ ВЕСТИ

ХОРОСКОП