понеделник, јануари 17, 2022
ПочетнаМАРКЕТИНГФото на денот: Улцињ 180 години пред сите

Фото на денот: Улцињ 180 години пред сите

Што се однесува до празничното украсување, секој град се труди да биде оригинален и да биде забележана неговата идеја, особено во ерата на интернетот. Дали се светлечки топки, разни Дедо Мразовци, е сосема неважно. Секој сака да се фотографира за време на празниците покрај некое убаво новогодишно осветлување.

Но, новогодишното украсување на градот Улцињ започна на необичен начин и предизвика рафали од смеа на социјалните мрежи.

НАЈНОВИ ВЕСТИ

СЛЕДЕТЕ НЕ

91,751фановиЗаследи
2,158следбенициЗаследи
1,420следбенициЗаследи