1 март, 2024
ПочетнаЛУКСУЗ И ПАТУВАЊЕСите луксузни задоволства на дланка - Venetian Macao Hotel (фото)

Сите луксузни задоволства на дланка – Venetian Macao Hotel (фото)

vene1

Хотелот Venetian Macao не може да биде сместен во постоечката класа на луксузот, бидејќи тој сам по себе претставува некоја сосема друга лига…

Ве советуваме да отпатувате таму и да го доживеете овој луксуз. Сместен на брегот на Котаи, овој хотел ќе ве маѓепса со сите свои можности, како импресивната големина и неверојатниот дизајн.

Гостите во хотелот ќе уживаат во можеби најдоброто сместување кое во моментов се нуди во светот, во беспрекорната услуга, дизајнерските бутици, беспрекорната забава и неверојатно комфорното сместување.

Во склоп на овој хотел се наоѓаат 3.000 прекрасно дизајнирани апартмани, кои се поделени во четири категории Royale, Bella, Rialto и Paiza, при што секоја категорија импресионира со огромни кревети, висока модерна технологија, тв сетови, луксузна бања и спектакуларен поглед.

Други импресивни погодности кои ги нуди овој хотел се возењето со гондола, фитнес центарот, велнес центарот од светска класа, терени за мини голф, детската зона и дури, верувале или не, дваесетте ресторани. Веруваме дека ќе пронајдете нешто што ќе ви се допаѓа…

vene2

vene3

vene4

vene5

vene6

vene8

vene9

vene7

vene10

vene11

vene12

НАЈНОВИ ВЕСТИ

ХОРОСКОП