Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 7,801.99 -1.64%    BESK 10,275.00 -3%    GRNT 810.00 -0.06%    KMB 3,389.73 -0.22%    MERM 800.00 -20%    MPT 29,500.63 0%    OKTA 3,620.00 0.56%    RMDEN16 94.90 0.11%    RZUS 139.00 3.73%    SBT 2,041.00 -2.86%    STB 940.85 0.03%    STIL 139.03 -4.1%    TETE 2,286.67 2.27%    TKVS 3,110.00 2.98%    TNB 13,581.59 -0.42%    TPLF 1,649.90 1.35%    TTK 947.00 -2.97%    UNI 2,050.00 0%    

Неделен хороскоп – 01.01.2018 до 07.01.2018

Време: 10:44

Датум: јануари 2, 2018

Категорија: НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

 

РАБОТА: Пред вас е одличен период во кој ќе бидете многу задоволни од деловните активности.

ЉУБОВ: На полето за љубов исто така ви доаѓа среќа и радост со саканото лице.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно, без проблеми.

 

Бик (21.04 – 21.05)

 

РАБОТА: Ќе дојдете до остварување на деловните цели кои сте ги зацртале за овој период.

ЉУБОВ: Очекувајте почеток на сериозна врска која ќе трае долго.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со грбот, вкочанетост.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

 

РАБОТА: Ќе имате доволно слободно време, но сепак ќе и се посветите и на работата и лесно ќе ги завршите сите обврски.

ЉУБОВ: Ново љубовно познанство може да се случи кога најмалку очекувате.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со дишните патишта.

 

Рак (22.06 – 22.07)

 

РАБОТА: Можете да очекувате значително подобрување на материјалната ситуација во наредниот период.

ЉУБОВ: Пред вас се мали кавги ии несогласувања со саканото лице иако тоа во суштина не го сакате.

ЗДРАВЈЕ: Склоност кон дебелеење.

 

Лав (23.07 – 22.08)

 

РАБОТА: Периодот не е поволен за работа и најдобро би било да се фокусирате на други работи во својот живот сега.

ЉУБОВ: Емотивно сте задоволни и доаѓате до стабилизација со саканото лице, по пролазната криза.

ЗДРАВЈЕ: Чувствителни очи, можна главоболка.

 

Девица (23.08 – 22.09)

 

РАБОТА: Доста размислувате за работата но немате некоја конкретна причина за грижа бидејќи генерално се е на своето место.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта имате некои сокриени желби кои не сте и ги кажале на саканата личност.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со несоница.

 

Вага (23.09 – 22.10)

 

РАБОТА: Можете да се надевате на позитивна и стабилна ситуација на полето за работа во овој период.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација е интересна, особено ако флертувате со некој Лав.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

 

РАБОТА: Максимално сте посветени на остварувањето на деловните цели до кои сега доаѓате полесно отколку претходно.

ЉУБОВ: Кога стнува збор за љубовта можете да очекувате една интересна средба на некое јавно место.

ЗДРАВЈЕ: Можна главоболка, зголемена температура.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

 

РАБОТА: Ве очекува позитивно патување во странство на кое ќе ги остварите своите цели.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува мала дистанца со саканото лице, но ќе успеете да ја пребродите.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

 

РАБОТА: Ве очекува значително подобрување на материјалната ситуација со кое ќе бидете многу задоволни.

ЉУБОВ: Емотивно немате грижи ниту замерки и генерално добро се чувствувате покрај саканото лице.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со уринарниот тракт.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

 

РАБОТА: Можете да очекувате позитивен период во кој нема да имате грижи поврзани за работата.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува романтична и топла атмосфера со саканото лице, а можеби ќе размислувате и за деца.

ЗДРАВЈЕ: Без поголеми проблеми.

 

Риби (20.02 – 20.03)

 

РАБОТА: Ќе и бидете посветени на работата во одредена мера бидејќи постојат некои работи кои сакате да ги завршите.

ЉУБОВ: Кога станува збор зз љубовта ситуацијата е вообичаена, не ве очекуваат некои поголеми промени.

ЗДРАВЈЕ: Имунитетот ќе ви биде зајакнат.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Неделен хороскоп – 19.02.2018 до 25.02.2018

  Неделен хороскоп – 19.02.2018 до 25.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Во текот на оваа недела ќе добиете многу пофалби. Тоа ќе ви даде голема енергија. ЉУБОВ: Доколку веќе…

 • Неделен хороскоп – 12.02.2018 до 18.02.2018

  Неделен хороскоп – 12.02.2018 до 18.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можно е да не размислувате сосема рационално сега и да сте склони на мали заблуди на деловниот план.…

 • Неделен хороскоп – 05.02.2018 до 11.02.2018

  Неделен хороскоп – 05.02.2018 до 11.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можете да се надевате на значително финансиско подобрување во текот на овој период. ЉУБОВ: На полето за љубов…

 • Неделен хороскоп – 29.01.2018 до 04.02.2018

  Неделен хороскоп – 29.01.2018 до 04.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува многу добра фаза во која воопшто нема да ве загрижуваат никакви деловни проблеми. ЉУБОВ: На полето…

 • Неделен хороскоп – 22.01.2018 до 28.01.2018

  Неделен хороскоп – 22.01.2018 до 28.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува период исполнет со среќа и генерално олеснување на сите полиња, па и на деловното. ЉУБОВ: Кога…

 • Неделен хороскоп – 15.01.2018 до 21.01.2018

  Неделен хороскоп – 15.01.2018 до 21.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Пред вас е поволен период за работа, па можете да очекувате и помош од некој пријател на овој план.…

 • Неделен хороскоп – 25.12.2017 до 31.12.2017

  Неделен хороскоп – 25.12.2017 до 31.12.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Вашите џебови ќе имаат доволно пари, затоа не грижете се за тоа. Периодот не е поволен за избрзани…

 • Неделен хороскоп – 18.12.2017 до 24.12.2017

  Неделен хороскоп – 18.12.2017 до 24.12.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Пред вас е многу поволен период во кој ќе имате доста деловни обврски но и успех. ЉУБОВ: На…

 • Неделен хороскоп – 11.12.2017 до 17.12.2017

  Неделен хороскоп – 11.12.2017 до 17.12.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доколку се занимавате со приватна работа, можни се некои компликации и потешкотии. ЉУБОВ: На љубовното поле ве очекува…

 • Неделен хороскоп – 04.12.2017 до 10.12.2017

  Неделен хороскоп – 04.12.2017 до 10.12.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можно е да бидете соочени со некои правни проблеми или потешкотии кои ќе ви ја отежнат работата. ЉУБОВ:…