Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 5,840.86 0.69%    GRNT 759.67 0.49%    INEK 600.00 0%    KMB 2,600.00 -0.07%    MPT 28,000.00 0%    OHB 5,100.00 0%    OKTA 2,678.00 3%    STB 896.09 -0.12%    STBP 750.00 0.27%    TNB 10,799.85 0%    TPLF 1,365.00 0%    UNI 1,821.38 1.19%    

Неделен хороскоп – 27.03.2017 до 02.04.2017

Време: 10:45

Датум: март 27, 2017

Категорија: НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

 

РАБОТА: Во текот на оваа недела ќе добиете многу пофалби. Тоа ќе ви даде голема енергија.

ЉУБОВ: Доколку веќе сте заљубени во некоја личност оваа недела треба да го повлечете првиот потег.

ЗДРАВЈЕ: Внимавајте со консумацијата на масни намирници.

 

Бик (21.04 – 21.05)

 

РАБОТА: Амбициозни сте и имате желба за успех. Имате одлични идеи, кои ќе ги спроведете, потребно е малку да сте трпеливи.

ЉУБОВ: Во љубовта постапувајте онака како што ви вели интуицијата. Не ги слушајте советите од секого.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

 

РАБОТА: Доколку сакате да ги остварите сите зацртани цели, најдобро е да стапите во партнерство со некоја личност од доверба.

ЉУБОВ: Оние кои се слободни ги очекува нова љубов. Оние во врска ќе имаат слатки караници.

ЗДРАВЈЕ: Можно е воспаление на грлото.

 

Рак (22.06 – 22.07)

 

РАБОТА: Подолго време имате одлични идеи, но никако да ги спроведете. Оваа недела ќе биде одлична за тоа.

ЉУБОВ: Се сомневате во искреноста и намерите на својот партнер. Ако мислите дека тој не ви е поддршка, ослободете се од него.

ЗДРАВЈЕ: Посетете стоматолог.

 

Лав (23.07 – 22.08)

 

РАБОТА: Можни се проблеми во комуникацијата со лицата родени во некој земјен знак.

ЉУБОВ: Осамените Лавови би можело да се чувствуваат осамено. Сепак, не барајте друштво во било кој.

ЗДРАВЈЕ: Болка во грбот и нервна напнатост.

 

Девица (23.08 – 22.09)

 

РАБОТА: Не навлегувајте во расправија со Близнаци или Шкорпија. Тие ќе ве победат, едноставно само повлечете се.

ЉУБОВ: Тежок период кога станува збор за љубовта. Потрудете се да не го критикувате партнерот премногу.

ЗДРАВЈЕ: Можни се проблеми со варењето.

 

Вага (23.09 – 22.10)

 

РАБОТА: Без оглед колку другите ви помагаат, вие најдобро функционирате кога сами ја организирате работата.

ЉУБОВ: Откажете се од преголемите очекувања од една Девица, таа ве лаже.

ЗДРАВЈЕ: Нервоза и срес.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

 

РАБОТА: Имајте повеќе разбирање за луѓето со кои работите, особено за оние кои се нови во вашата компанија.

ЉУБОВ: Доколку сте во врска со Риба или Овен, во текот на оваа недела ќе морате да донесете некоја важна одлука.

ЗДРАВЈЕ: Одлично се чувствате.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

 

РАБОТА: Имате чувство дека на работа владее недоразбирањето. Беспотребно се обидувате да влијаете на тоа.

ЉУБОВ: Малку ви е досадно, па ќе се обидете да ја разбиете монотонијата со некој флерт.

ЗДРАВЈЕ: Полни сте со енергија и елан.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

 

РАБОТА: Одличен период за барање работа, приватен бизнис и финансиски инвестиции. Можни се парични добивки.

ЉУБОВ: Можна е средба со личност на која и се допаѓате подолго време.

ЗДРАВЈЕ: Можно е воспаление на синусите.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

 

РАБОТА: Имате нереални очекувања од колегите. Време е да ги спуштите критериумите.

ЉУБОВ: Вашето расположение е променливо, а тоа влијае негативно на партнерот или личноста која ви се допаѓа.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

 

Риби (20.02 – 20.03)

 

РАБОТА: Вклучете го срцето во она што го работите и успехот ќе биде блиску до вас.

ЉУБОВ: Доколку планирате сериозна врска, размислете за личност родена во знакот на Шкорпија.

ЗДРАВЈЕ: Добро, можна е само мала настинка.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Неделен хороскоп – 19.06.2017 до 25.06.2017

  Неделен хороскоп – 19.06.2017 до 25.06.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: На деловениот план оваа недела очекувајте позначителен прилив на пари. ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта, можно е…

 • Неделен хороскоп – 12.06.2017 до 18.06.2017

  Неделен хороскоп – 12.06.2017 до 18.06.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можете да очекувате помош во врска со деловниот проект кој ви е важен. ЉУБОВ: Кога станува збор за…

 • Неделен хороскоп – 05.06.2017 до 11.06.2017

  Неделен хороскоп – 05.06.2017 до 11.06.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Во текот на оваа недела ќе морате да вложите многу повеќе енергија и сила од вообичаено. Финансиските проекти…

 • Неделен хороскоп – 22.05.2017 до 28.05.2017

  Неделен хороскоп – 22.05.2017 до 28.05.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Активни сте на деловниот план бидејќи сте свесни дека многу нешта зависат исклучиво од вас. Но сепак најдете…

 • Неделен хороскоп – 15.05.2017 до 21.05.2017

  Неделен хороскоп – 15.05.2017 до 21.05.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Пред вас е поволен период во кој нема да имате премногу обврски, а сепак ќе имате шанси за…

 • Неделен хороскоп – 08.05.2017 до 14.05.2017

  Неделен хороскоп – 08.05.2017 до 14.05.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Успешно предвидувате нечии деловни потези и умеете да го наметнете своето мислење. Одлично се справувате со проблемите. ЉУБОВ:…

 • Неделен хороскоп – 01.05.2017 до 07.05.2017

  Неделен хороскоп – 01.05.2017 до 07.05.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Многу поволна недела за вашето поле за финансии, сите инвестиции двојно ќе ви се вратат. ЉУБОВ: На полето…

 • Неделен хороскоп – 24.04.2017 до 30.04.2017

  Неделен хороскоп – 24.04.2017 до 30.04.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува поволен период во кој нема да бидете претерано оптеретени со обврски. ЉУБОВ: На љубовното поле ве…

 • Неделен хороскоп – 17.04.2017 до 23.04.2017

  Неделен хороскоп – 17.04.2017 до 23.04.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можете да очекувате дека ќе имате краток одмор од работата оваа недела. ЉУБОВ: Ве очекуваат интересни случувања со…

 • Неделен хороскоп – 10.04.2017 до 16.04.2017

  Неделен хороскоп – 10.04.2017 до 16.04.2017

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекуваат важни случувања на деловниот план во оваа недела, бидете подготвени да одговорите на секоја ситуација. ЉУБОВ: Кога…