среда, февруари 24, 2021
9 °c
Skopje
7 ° сре
9 ° чет
11 ° пет

Tag: потпишува

Работниците се потребни и по завршување на кризата, апел да внимаваат што потпишуваат

Целосно или делумно прекинатото производство во дел од фабриките во индустријата и затворените угостителско-туристички објекти поради коронакризата ги доведуваат во ...

Прочитај повеќе