Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ADIN 540.00 -1.82%    ALK 7,350.00 -0.51%    BESK 10,300.00 0%    CEVI 912.00 0%    FERS 57,750.00 -2.94%    GRNT 801.00 -2.95%    KJUBI 1,400.00 -2.78%    KMB 2,700.00 0%    LOTO 600.00 0%    MPT 26,900.00 -0.37%    MTUR 4,224.00 3%    OHB 4,851.54 -0.17%    REPL 54,800.00 0.37%    RMDEN11 96.00 -0.62%    RMDEN13 96.40 1.47%    RMDEN15 95.00 0.05%    STBP 600.00 -0.17%    TETE 1,938.00 4.76%    TNB 13,500.00 -0.01%    TTK 816.00 0.38%    UNI 1,905.00 0%    ZPKO 2,600.00 -2%    

Викенд хороскоп 11-12.11.2017

Време: 09:43

Датум: ноември 11, 2017

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Можете да очекувате решение на некој проблем кој ве мачел долго време наназад. Ќе почувствувате големо олеснување. Ве очекува многу страствена атмосфера со саканото лице.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Можете да очекувате многу поволна атмосфера. Доколку сте без работа, викендов можно е да ви се укаже прилика. Саканото лице јасно покажува дека му недостасувате, поминувајте повеќе време со него.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Многу сте вредни и се трудите на деловен план да остварите што подобри резултати. Важен ви е успехот во кариерата. Во љубовта можно е да размислувате за некои сериозни чекори. Периодот е поволен.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Можете да очекувате некој ненадеен пресврт кој ќе биде многу позитивен за вашето деловно поле. Во љубовта ќе го освоите лицето кое ви се допаѓа веќе некое време.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Доколку се занимавате со приватна работа до вас ќе дојде некоја позитивна понуда за соработка која може да биде многу профитабилна. Можете да се надевате на добра атмосфера и со партнерот.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Многу сте вешти во својата работа и без преголеми маки и напрегања обавувате голем дел од своите задачи. Во љубота решивте да покажете интерес кон лицето кое ви се допаѓа.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Можно е да ви се појават некои ситни проблеми на деловен план но некако ќе успеете да ги решите. Во љубовта самите ги очекува смирување со поранешниот партнер.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Се трудите сите обврски да ги завршите во рокот кој постои. Многу ќе и бидете посветени на работата. Време е и на саканото лице да му покажете колку ви значи.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Ќе ви биде потребно многу енергија за да ги завршите сите планирани обврски. Цел викенд ќе бидете зафатени со работење. Во љубовта сакате да го освоите лицето кое ви се допаѓа, пред вас е поволен период.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Ако сакате да ја остварите зацртаната цел тогаш подгответе се да бидете многу трпеливи. Во љубовта ќе ви се додворува лице со кое сте немале некоја посебна комуникација.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

До вас ќе дојдат некои нови информации кои генерално можат да ви бидат важни за полето за работа, доколку ги искористите на вистинскиот начин. Во љубовта одлично ќе се согласувате со партнерот.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Имате многу енергија и подготвени сте да и се посветите на работата. Единствено ќе ви недостасува поддршката од соработниците. Доколку сте во брак ве очекуваат недоразбирања.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 21.11.2017

  Дневен хороскоп 21.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Финансиски сте стабилни и добро се чувствувате поради тоа. Генерално немате поголеми пречки на работа. Во љубовта можно е наскоро…

 • Дневен хороскоп 20.11.2017

  Дневен хороскоп 20.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Задоволни сте со она што досега сте го постигнале на деловен план. Горди сте на себе и својата работа. Можно…

 • Викенд хороскоп 18-19.11.2017

  Викенд хороскоп 18-19.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Ве очекува прилика да дојдете до подобра заработка. Можни се награди и бонуси за добро обавената работа. Во љубовта можно…

 • Дневен хороскоп 17.11.2017

  Дневен хороскоп 17.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Доколку се занимавате со некоја работа поврзана за недвижнини, ве очекува многу поволен ден за заработка. Многу сте среќни и…

 • Дневен хороскоп 16.11.2017

  Дневен хороскоп 16.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е да имате некои мали компликации поврзани со документи. Поведете сметка за тоа. Во љубовта ќе бидете нервозни и…

 • Дневен хороскоп 15.11.2017

  Дневен хороскоп 15.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е да успеете да решите некои недоразбирања кои сте ги имале на деловен план. Во љубовта пред вас е…

 • Дневен хороскоп 14.11.2017

  Дневен хороскоп 14.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Денот не е поволен за соработка со Рак или женски деловен партнер, без оглед кој пол сте вие. Можни се…

 • Дневен хороскоп 13.11.2017

  Дневен хороскоп 13.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можеби премногу ги слушате советите на другите луѓе, а премалку се потпирате на својата интуиција и претчувство. Во љубовта пред…

 • Дневен хороскоп 10.11.2017

  Дневен хороскоп 10.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Пред вас се нови деловни предизвици во кои можете да покажете колку всушност сте вредни и посветени. Во љубовта нема…

 • Дневен хороскоп 09.11.2017

  Дневен хороскоп 09.11.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Ви се дава шанса за напредување. Со оглед на тоа дека сте исклучително емотивни и дека длабоко го преживувате тоа…