Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 5,801.04 0.25%    BESK 10,700.00 1.9%    GALE 600.00 0%    GRNT 756.00 -1.52%    KMB 2,601.78 -2.12%    MPOL 230.00 7.48%    MPT 28,000.00 0%    OHB 5,100.00 0%    RMDEN15 95.00 0%    STB 897.19 4.32%    STBP 748.00 0%    TEL 241.00 0%    TKVS 2,510.00 3.12%    TNB 10,799.68 0.83%    TPLF 1,365.00 -0.15%    UNI 1,800.00 0%    ZPKO 2,500.00 -0.04%    

Дневен хороскоп 20.03.2017

Време: 09:53

Датум: март 20, 2017

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Убедени сте во својот успех. Сметате дека нема причина за грижа, но конкуренцијата ве престигнува. Отворете ги очите. Одличен ден за решавање на несогласувањата со партнерот.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Факт е дека сте вложиле многу труд, работа и пари во моменталната работа. Ве очекуваат конкретни резултати наскоро. Бидете трпеливи со саканото лице, покажете ги емоциите и саканото лице ќе ви возврати.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Одличен период за работа. Конечно ќе ја поправите вашата финансиска состојба. Опуштете се. Не морате да бидете намуртени кон саканото лице.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Поволен ден за спроведување на деловни промени кои одмана сте ги планирале. Вашите идеи ќе бидат прифатени. Можно е поради работата да бидете разделени од партнерот.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Спаѓате во интелигентните луѓе. Денес ќе добиете одредени заслуги за работата. Во љубовниот живот ви следи мирен период.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Отворено го кажувате мислењето за деловната ситуација и немате влакна на јазикот. Многу сте директни, на некој тоа не му одговара. Сте влегле во фаза на монотонија и имате чувство дека тоа ве гуши.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Денес среќата е на ваша страна. Одличен ден за започнување на бизнис. Можна е финансиска добивка. Во љубовта некое ново познанство може да прерасне во нешто поголемо.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Одличен ден за работа, Се што ќе започнете ќе биде успешно завршено. Не сте сигурни дали личноста која ја сакате ги има истите емоции.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Ќе имате малку поголеми трошоци денес, но тоа не треба да ве загрижува. Во љубовта ќе се дистанцирате од партнерот овој ден и ќе си се посветите на себе си.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Концентрацијата ви е силна страна, и во овој ден нема да ви се случат грешки. Ќе донесете некоја важна одлука. Можна е мала караница со саканото лице.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Нетрпеливи сте. Едвај го чекате крајот на некој проект кој ви е многу важен. Искористете ја својата слобода да го правите она што го сакате и во што уживате.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Денес ќе дојдете до важни информации, тие ќе ви помгонат да донесете конечна одлука. Интересен ден и во љубовта. Ќе добиете нешто за што мечтаете.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 22.06.2017

  Дневен хороскоп 22.06.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Подгответе се однапред денеска ве очекува многу работа. Ако не можете сами побарајте некој кој ќе ви помогне. Не дозволувајте…

 • Дневен хороскоп 21.06.2017

  Дневен хороскоп 21.06.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе размислувате за тоа дополнително да се образувате со цел да најдете некоја подобра работа. Зборувајте со саканото лице за…

 • Дневен хороскоп 20.06.2017

  Дневен хороскоп 20.06.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Надевајте се на остварување на вашиот деловен план. Периодот е поволен. Во љубовта комуникацијата со лицето кое ви се допаѓа…

 • Дневен хороскоп 19.06.2017

  Дневен хороскоп 19.06.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате дека ќе добиете некоја работа од страна или дека ќе остварите дополнителна заработка преку дополнителен ангажман. На…

 • Викенд хороскоп 17-18.06.2017

  Викенд хороскоп 17-18.06.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Со Шкорпијата сте во чудна врска. Иако имате корист на прв поглед одлично функционирате, но слабо се разбирате. Тоа само…

 • Дневен хороскоп 16.06.2017

  Дневен хороскоп 16.06.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Бидете поодлучни и дејствувајте веднаш. Нема да ви биде лесно да си одделите енергија за проблемите на другите луѓе, но…

 • Дневен хороскоп 15.06.2017

  Дневен хороскоп 15.06.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Денеска очекувајте повик од некој пријател кој ќе има потреба од вас. Искористете го талентот на добар советувач и кажете…

 • Дневен хороскоп 14.06.2017

  Дневен хороскоп 14.06.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Некој се обидува да ја злоупотреби вашата добронамерност. Не дозволувајте некој да ве злоупотреби на било каков начин. Обидете се…

 • Дневен хороскоп 13.06.2017

  Дневен хороскоп 13.06.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Вашата физичка енергија денес ќе биде неверојатно силна. Нема да сакате ниту на момент да седнете или да останете во…

 • Дневен хороскоп 12.06.2017

  Дневен хороскоп 12.06.2017

    Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате дека во текот на денешниот ден ќе склопите некои важни деловни контакти. Во љубовта ќе решите да…