среда, септември 22, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

ЕГЗИТ Фестивал: 3.000 билети за медицинарите, 1.500 вакцини за странските гости

Министерството за здравство и Егзит фестивалот започнуваат заедничка кампања насочена кон поттикнување на вакцинацијата против коронавирусот, се вели во соопштението ...

Прочитај повеќе
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00