вторник, октомври 19, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: донација

Донацијата на Аргета ѝ припадна на ЈУ Дом за деца без родители „11 Октомври”

Аргета, во соработка со мајките-победнички на предизвикот „Мајките одобрија“, успешно ја заврши специјалната „хуманитарна мисија“. По иницијатива на Аргета секоја ...

Прочитај повеќе
Страна 18 од 19 1 17 18 19
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00