3 март, 2024
ПочетнаХОРОСКОПВикенд хороскоп 25-26.03.2023

Викенд хороскоп 25-26.03.2023

Овен (21.03 – 20.04)

Викендов нема да имате воопшто работа, па можете конечно малку да одморите и да си се посветите на себе си и семејството. Очекувајте возбудливи случувања на полето за љубов.

Бик (21.04 – 21.05)

Комуникацијата со деловното опкружување е многу добра. Можете да очекувате позитивни вести. Покажете ги искрено вашите чувства кон саканото лице.

Близнаци (22.05 – 22.06)

Нови случувања на деловен план ви ја враќаат насмевката на лицето. Можете да очекувате позитивни случувања. Односот со саканото лице конечно се менува на подобро.

Рак (22.06 – 22.07)

Ве очекува ненадејна добивка на полето на финансиите. Можете да се надевате на значителни подобрувања. Отворено ќе ги покажувате емоциите со цел саканото лице покрај вас да се чувствува сигурно.

Лав (23.07 – 22.08)

Периодот не е најповолен за професионално усовршување. Емоциите викендов се силно нагласени. Уживајте во прегратките на партнерот.

Девица (23.08 – 22.09)

Не очекувајте постојано помош од соработниците. Некои нешта мора да ги обавите сами. Полето за флерт ви е многу нагласено овој викенд, очекувајте нешто интересно.

Вага (23.09 – 22.10)

Внимавајте да не бидете претерано наметливи на работа. Дајте им простор и на другите. Од далеку го набљудувате лицето кое ви се допаѓа и му се восхитувате.

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Викендов ќе добиете прилика да ги покажете сите таленти и способности кои ги имате. На слободните им се допаѓа една личност со која соработуваат. Ве очекува интересен период на полето на љубовта.

Стрелец (22.11 – 21.12)

Ве очекува решение на деловните проблеми, па затоа немате повеќе причина за грижи. Оние во врска викендот ќе го поминат со партнерот. Оние кои се сами ќе уживаат во некое ново познанство.

Јарец (22.12 – 20.01)

Премногу се потпирате на туѓите ветувања. Бидете повеќе самостојни. Можете да очекувате дека саканото лице ќе биде расположено за дружба со вас.

Водолија (21.01 – 19.02)

Можно е дека ќе донесете некои избрзани одлуки кои директоно ќе влијаат на состојбата на вашиот финансиски план. Можен е флерт со зафатено лице.

Риби (20.02 – 20.03)

Имате некои неочекувани деловни обврски и се трудите се да завршите на време. Точноста и прецизноста ви се многу важни. Очекувајте стабилна ситуација на полето за љубов.

НАЈНОВИ ВЕСТИ

ХОРОСКОП