20 април, 2024
ПочетнаКУЛТУРАМадона си најде ново момче 27 години помладо од неа

Мадона си најде ново момче 27 години помладо од неа

За Мадона, не е ништо чудно да има далеку помлад маж под рака.

Пoп-иконата не губеше време за да продолжи со својот љубовен живот по разделбата со моделот Ендрју Дарнел, дознава „Мирор“ со коментар дека Material Girl не остана долго време сингл и многу лесно премина од еден мускулест партнер на друг.

Мадона (64) сега се зближи со 29-годишниот боксерски тренер Џош Пајпер.

Парот често ужива во меѓусебно друштво откога Џош ќе заврши со тренингот на нејзините деца во салата за вежбање „Бредвинерс“ во Њујорк.

Шпекулациите за романса почнаа да се шират откако неодамна Мадона го означи Џош на неколку фотографии на „Инстаграм“.

НАЈНОВИ ВЕСТИ

ХОРОСКОП