25 февруари, 2024
ПочетнаКУЛТУРАКим Кардашјан во крајно необично издание

Ким Кардашјан во крајно необично издание

Ким Кардашјан даде сè од себе да ја совлада уметноста на одвраќање внимание во четвртокот вечерта на настан во Мајами, каде што се појави во крајно необично издание во обид да го испразни бесот од случувањата со поранешниот сопруг Канје Вест и скандалот во врска со нејзиниот омилен моден бренд „Баленсијага“.

Американските таблоиди објавија фотографии од Ким (42) со минималистички топ, кој ѝ ја разголува половината. Папарацаите ја уловија додека влегува во ресторанот „Геко“ заедно со сестра си Клои Кардашјан (38) за време на „Арт Базел Мајами“.

Штотуку разведената реалната ѕвезда за малку ќе претече од претесниот топ додека ја пребродува драмата со Канје Вест и скандалот со „Баленсијага“, пишуваат таблоидите.

Мајката на четири деца го комбинира минималниот горен дел со сини тркачки панталони и ултрависоки чизми од црна кожа.

НАЈНОВИ ВЕСТИ

ХОРОСКОП