14 јули, 2024
ПочетнаКУЛТУРАБред Пит има листа на актери со кои никогаш повеќе нема да...

Бред Пит има листа на актери со кои никогаш повеќе нема да соработува

Бред Пит има список на актери со кои повеќе нема да снима повторно, според неговиот колега од „Експресен воз“ (Bullet Train), Арон Тејлор-Џонсон.

Холивудската легенда (58) чува белешки за актери што ги сака и за оние со кои не сака повторно да биде на снимање, исто како и Арон.

„Тој сака да внесе светлина и радост во светот и да биде со луѓе што се таму за да се забавуваат“, рече Тејлор-Џонсон за „Вараети“.

„Работите со многу актери и по некое време почнувате да забележувате: дефинитивно, никогаш повеќе нема да работам со оваа личност“.

Тејлор-Џонсон исто така откри дека Пит сака да глуми со Сандра Булок и Џои Кинг.

НАЈНОВИ ВЕСТИ

ХОРОСКОП