Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 12,330.78 0.07%    GRNT 950.00 -1.33%    KMB 6,199.77 -0.05%    KVAS 15,520.00 -3%    MPT 64,302.72 -0.98%    RMDEN12 99.50 0%    RZLE 15.00 25%    SKOV 20.00 0%    ZILU 167.00 -14.36%    ZPOG 1,800.00 0%    

Неделен хороскоп 13.07.2020 до 19.07.2020

Време: 07:00

Датум: јули 13, 2020

Категорија: НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

 

РАБОТА: Можете да се потпрете на деловниот партнер кој ќе ви се понуди да ја обавува работата и за двајцата, па така ќе имате време да одморите.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта ве очекува период кој е исполнет со нежности и внимание.

ЗДРАВЈЕ: Можна појава на алергија.

 

Бик (21.04 – 21.05)

 

РАБОТА: Нема да ви биде воопшто тешко максимално да и се посветите на работата, иако ќе имате и многу други обврски.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација за сега е стабилна, нема да се случат некои големи промени.

ЗДРАВЈЕ: Можен пад на имунитетот.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

 

РАБОТА: Пред вас е многу добра фаза во која нема да имате речиси ни малку деловни обврски, па така ќе му се препуштите на уживањето.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува едно ново интересно познанство и важни промени.

ЗДРАВЈЕ: Ви се препорачува да се бавите со некој спорт.

 

Рак (22.06 – 22.07)

 

РАБОТА: Доколку се бавите со приватна работа можете да очекувате ненадејно подобрување на овој план.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта ве очекува прилика за емоции со личност која до скоро била само ваш пријател.

ЗДРАВЈЕ: Можни тешкотии поради недостаток на минерали во телото.

 

Лав (23.07 – 22.08)

 

РАБОТА: Пред вас е прилика да направите добар деловен договор со лице кое може да ви биде од голема корист.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација ве прави среќни бидејќи овој период лесно ќе запознавате нови лица со кои ќе флертувате.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со дишните патишта.

 

Девица (23.08 – 22.09)

 

РАБОТА: Ве очекува материјална добивка која ќе ја врати насмевката на вашето лице.

ЉУБОВ: На полето за љубов ќе постојат сомнежи. Нема да му верувате на партнерот.

ЗДРАВЈЕ: Солиден период.

 

Вага (23.09 – 22.10)

 

РАБОТА: Можно е да не ви биде баш толку лесно да се сконцентрирате на рбаотата и да правите некои помали грешки.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта, ќе имате помешани емоции и ни сами не сте сигурни што сакате.

ЗДРАВЈЕ: Можна вртоглавица.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

 

РАБОТА: Ќе бидете подготвени да донесете некои важни одлуки кои ќе ве доведат до промени.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација е променлива, ви се допаѓа некој кој не е покрај вас.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

 

РАБОТА: Многу сте брзи и ефикасни, лесно ќе ги обавувате задачите и оваа недела ќе бидете во добра работна атмосфера.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува многу интересна ситуација со една Водолија.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со нервниот систем.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

 

РАБОТА: Ве очекува ненадејна прилика да напредувате на полето за работа, потрудете се да ја искористите.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта, пред вас е многу поволен период, некои ќе ја официјализираат врската.

ЗДРАВЈЕ: Ве очекува многу добра ситуација.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

 

РАБОТА: Многу поволен период за патување во странство или за годишен одмор. Нема да имате никакви деловни обврски.

ЉУБОВ: На слободните љубовната ситуација ќе им биде многу интересна бидејќи ќе имаат богата понуда од додворувачи.

ЗДРАВЈЕ: Ќе бидете полни со позитивна енергија.

 

Риби (20.02 – 20.03)

 

РАБОТА: Можете да се надевате на ненадејно подобрување кога станува збор за полето за финансии.

ЉУБОВ: На полето за љубов ќе ви се појави личност која ќе ве освои за момент.

ЗДРАВЈЕ: Можна е мала чувствителност поврзана за уринарниот тракт.

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Неделен хороскоп 10.08.2020 до 16.08.2020

  Неделен хороскоп 10.08.2020 до 16.08.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Не ве очекуваат поголеми проблеми или промени кога станува збор на деловно поле. ЉУБОВ: Љубовната ситуација може да биде многу…

 • Неделен хороскоп 03.08.2020 до 09.08.2020

  Неделен хороскоп 03.08.2020 до 09.08.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ги одложувате своите обврски со надеж дека ќе направите некоја отстапка. Ќе се појави некој проблем но ќе го…

 • Неделен хороскоп 27.07.2020 до 01.08.2020

  Неделен хороскоп 27.07.2020 до 01.08.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можете да се радувате и да славите бидејќи ќе успеете да дојдете до значителен напредок на полето за финансии.…

 • Неделен хороскоп 20.07.2020 до 26.07.2020

  Неделен хороскоп 20.07.2020 до 26.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Посакувате да остварите напредок на полето на работата, но како некој од соработниците да ве кочи во тоа. ЉУБОВ: Кога…

 • Неделен хороскоп 06.07.2020 до 12.07.2020

  Неделен хороскоп 06.07.2020 до 12.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доколку се бавите со приватна работа можете да очекувате ненадејно подобрување на овој план. ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта…

 • Неделен хороскоп 29.06.2020 до 04.07.2020

  Неделен хороскоп 29.06.2020 до 04.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Работната комуникација засега не ви е многу силна страна, како да не умеете на вистински начин да се изразите.…

 • Неделен хороскоп 22.06.2020 до 28.06.2020

  Неделен хороскоп 22.06.2020 до 28.06.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Резултатите ќе бидат малку помали од тоа што сте го очекувале, па ќе бидете разочарани. ЉУБОВ: Доколку сте слободни очекувајте…

 • Неделен хороскоп 15.06.2020 до 21.06.2020

  Неделен хороскоп 15.06.2020 до 21.06.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доколку работите со партнер, ве очекуваат добри вести и поголема сума на пари. ЉУБОВ: На полето за љубов се оди…

 • Неделен хороскоп 08.06.2020 до 14.06.2020

  Неделен хороскоп 08.06.2020 до 14.06.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доколку се занимавате со приватна работа, бидете внимателни од своите големи очекувања. ЉУБОВ: Во љубовта не би требало да имате…

 • Неделен хороскоп 01.06.2020 до 07.06.2020

  Неделен хороскоп 01.06.2020 до 07.06.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доколку сте склопиле договор со некој, дури и усмен, треба да го почитувате. Така ќе ги зачувате добрите деловни…