Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 12,330.78 0.07%    GRNT 950.00 -1.33%    KMB 6,199.77 -0.05%    KVAS 15,520.00 -3%    MPT 64,302.72 -0.98%    RMDEN12 99.50 0%    RZLE 15.00 25%    SKOV 20.00 0%    ZILU 167.00 -14.36%    ZPOG 1,800.00 0%    

Неделен хороскоп 22.06.2020 до 28.06.2020

Време: 07:00

Датум: јуни 22, 2020

Категорија: НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

 

РАБОТА: Резултатите ќе бидат малку помали од тоа што сте го очекувале, па ќе бидете разочарани.

ЉУБОВ: Доколку сте слободни очекувајте познанство со личност која е уметник.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

 

Бик (21.04 – 21.05)

 

РАБОТА: Можно е на работа оваа недела да ви биде малку повеќе од напорно, смирете се и без тензии завршете ги обврските.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација нема да ги задоволува вашите стандарди, па ќе сакате нешто брзо да промените.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со болки во грбот.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

 

РАБОТА: Ве очекува поволен период без оглед со која работа се занимавате.

ЉУБОВ: На љубовното поле ќе имате сосема солидна ситуација. Полни сте со позитивна енергија.

ЗДРАВЈЕ: Ќе имате големо количество на енергија, потрошете ја солидно.

 

Рак (22.06 – 22.07)

 

РАБОТА: Ви следува значително подобрување на финансиите, ќе дојдете до поголема сума на пари.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта ќе чувствате голема приврзаност за партнерот.

ЗДРАВЈЕ: Без нагласени тешкотии.

 

Лав (23.07 – 22.08)

 

РАБОТА: Доколку ве очекува некој јавен настап, презентација… можете да се надевате на успех.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација е одлична, ви се ближи брак или принова.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со мочниот меур.

 

Девица (23.08 – 22.09)

 

РАБОТА: Пред вас е многу поволен период во кој ќе бидете исклучително вредни и продуктивни.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува убава ситуација и одлично помината недела со саканото лице.

ЗДРАВЈЕ: Осетлив желудник.

 

Вага (23.09 – 22.10)

 

РАБОТА: Пред вас е одличен период во кој нема да имате премногу работа, а ќе имате премногу среќа.

ЉУБОВ: Во љубовта ви следат нови случувања, слободните ги очекува фатално познанство.

ЗДРАВЈЕ: Сосема стабилно.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

 

РАБОТА: Доколку планирате да се занимавате со приватна работа, овој период е идеален за тоа.

ЉУБОВ: Поведете сметка нервозата која ве следи да не го загрози односот со саканото лице.

ЗДРАВЈЕ: Одлично

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

 

РАБОТА: Доколку планирате потпишување на некој договор, пред вас е многу поволна фаза.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува многу интересна фаза, активни ќе бидете на полето за флерт.

ЗДРАВЈЕ: Можни тешкотии со хроничните здравствени проблеми.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

 

РАБОТА: Ве очекува некој помал прилив на пари или можност на деловен план да остварите мал напредок.

ЉУБОВ: Во љубовта очекувајте поволна ситуација, саканото лице ќе ви ги исполни сите желби.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со штитната жлезда.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

 

РАБОТА: Интуицијата ви работи под полна пареа, па препорака е да го послушате внатрешното чувство при донесување на важни одлуки.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација е многу добра, ќе уживате со партнерот.

ЗДРАВЈЕ: Поведете сметка за здравјето на очите.

 

Риби (20.02 – 20.03)

 

РАБОТА: Перодот е поволен за одмор и релаксација, не би требало да се преоптеретувате со деловните обврски.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува интересна средба со една личност која не открива многу нешта за себе.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со циркулацијата.

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Неделен хороскоп 10.08.2020 до 16.08.2020

  Неделен хороскоп 10.08.2020 до 16.08.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Не ве очекуваат поголеми проблеми или промени кога станува збор на деловно поле. ЉУБОВ: Љубовната ситуација може да биде многу…

 • Неделен хороскоп 03.08.2020 до 09.08.2020

  Неделен хороскоп 03.08.2020 до 09.08.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ги одложувате своите обврски со надеж дека ќе направите некоја отстапка. Ќе се појави некој проблем но ќе го…

 • Неделен хороскоп 27.07.2020 до 01.08.2020

  Неделен хороскоп 27.07.2020 до 01.08.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можете да се радувате и да славите бидејќи ќе успеете да дојдете до значителен напредок на полето за финансии.…

 • Неделен хороскоп 20.07.2020 до 26.07.2020

  Неделен хороскоп 20.07.2020 до 26.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Посакувате да остварите напредок на полето на работата, но како некој од соработниците да ве кочи во тоа. ЉУБОВ: Кога…

 • Неделен хороскоп 13.07.2020 до 19.07.2020

  Неделен хороскоп 13.07.2020 до 19.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можете да се потпрете на деловниот партнер кој ќе ви се понуди да ја обавува работата и за двајцата,…

 • Неделен хороскоп 06.07.2020 до 12.07.2020

  Неделен хороскоп 06.07.2020 до 12.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доколку се бавите со приватна работа можете да очекувате ненадејно подобрување на овој план. ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта…

 • Неделен хороскоп 29.06.2020 до 04.07.2020

  Неделен хороскоп 29.06.2020 до 04.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Работната комуникација засега не ви е многу силна страна, како да не умеете на вистински начин да се изразите.…

 • Неделен хороскоп 15.06.2020 до 21.06.2020

  Неделен хороскоп 15.06.2020 до 21.06.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доколку работите со партнер, ве очекуваат добри вести и поголема сума на пари. ЉУБОВ: На полето за љубов се оди…

 • Неделен хороскоп 08.06.2020 до 14.06.2020

  Неделен хороскоп 08.06.2020 до 14.06.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доколку се занимавате со приватна работа, бидете внимателни од своите големи очекувања. ЉУБОВ: Во љубовта не би требало да имате…

 • Неделен хороскоп 01.06.2020 до 07.06.2020

  Неделен хороскоп 01.06.2020 до 07.06.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доколку сте склопиле договор со некој, дури и усмен, треба да го почитувате. Така ќе ги зачувате добрите деловни…