Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 12,330.78 0.07%    GRNT 950.00 -1.33%    KMB 6,199.77 -0.05%    KVAS 15,520.00 -3%    MPT 64,302.72 -0.98%    RMDEN12 99.50 0%    RZLE 15.00 25%    SKOV 20.00 0%    ZILU 167.00 -14.36%    ZPOG 1,800.00 0%    

Неделен хороскоп 15.06.2020 до 21.06.2020

Време: 07:02

Датум: јуни 15, 2020

Категорија: НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

 

РАБОТА: Доколку работите со партнер, ве очекуваат добри вести и поголема сума на пари.

ЉУБОВ: На полето за љубов се оди глатко, партнерот ви е посветен, само уште недостасува да му возвратите со иста мера.

ЗДРАВЈЕ: Можни се проблеми со уринарниот тракт или функцијата на бубрезите.

 

Бик (21.04 – 21.05)

 

РАБОТА: Можете да се надевате на многу убави случувања на деловен план, ве очекува големо олеснување.

ЉУБОВ: На љубовното поле ќе уживате во секој прекрасен момент кој ќе го поминете со партнерот, ве очекува и мало изненадување.

ЗДРАВЈЕ: Здравствената состојба ви е се подобра.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

 

РАБОТА: Се наоѓате во добра работна фаза, ќе имате поволни настани на кои ќе слушнете одлични вести. Работете поорганизирано.

ЉУБОВ: Слободните може да очекуваат ново познанство. Вистинската љубов доаѓа кон нив.

ЗДРАВЈЕ: На полето за здравје ќе немате никакви проблеми.

 

Рак (22.06 – 22.07)

 

РАБОТА: Можете да очекувате важни разрешувања доколку планирате некоја работа поврзана за недвижнини или продажба на земјиште. Поголема сума на пари доаѓа накај вас.

ЉУБОВ: Слободните ќе имаат интересна средба, оние во врска или брак ќе ја зацврстат љубовната состојба со посмели чекори.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со органите за варење.

 

Лав (23.07 – 22.08)

 

РАБОТА: Периодот е поволен за патување или деловни преговори, ќе имате доста среќа на ова поле.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација ќе ви биде многу возбудлива, ве очекуваат нови прилики за флерт.

ЗДРАВЈЕ: Поведете сметка за синусите и исхраната.

 

Девица (23.08 – 22.09)

 

РАБОТА: На деловениот план оваа недела очекувајте позначителен прилив на пари.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта, можно е да заземете малку попасивен став.

ЗДРАВЈЕ: Можен е проблем со зголемен холестерол.

 

Вага (23.09 – 22.10)

 

РАБОТА: Пред вас е фаза во која ќе имате многу среќа на сите полиња. Оваа недела нема да имате премногу напорни обврски.

ЉУБОВ: На полето за љубов ќе цветаат рози со личноста која искрено ве сака и сака да бидете покрај неа.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

 

РАБОТА: Ќе ви бидат наметнати некои мали ограничувања на деловното поле, но доколку бидете рационални лесно ќе ги надминете.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација би можела да биде интересна доколку ви се допаѓа некоја Риба.

ЗДРАВЈЕ: Поведете сметка за можни проблеми со загубата на енергија.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

 

РАБОТА: Можете да очекувате прилика за опуштање и фаза во која нема да бидете претерано оптеретени со обврски.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта преку некој пријател ќе запознаете личност со која наскоро ќе влезете во врска.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

 

РАБОТА: Посветени сте и на работата и тоа во оваа недела ќе ви донесе многу добри резултати.

ЉУБОВ: Во љубовта ќе имате некои пречки и сомнежи. Љубомората нема да ве остави на раат.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со грбот, болки во рбетот.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

 

РАБОТА: Доколку планирате соработка со странство, тешко ќе биде да ја остварите. Ќе  имате големи пречки оваа недела во работата.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација е прилично интересна ако ви допаѓа некој Бик.

ЗДРАВЈЕ: Поведете сметка за проблемите поврзани со циркулацијата.

 

Риби (20.02 – 20.03)

 

РАБОТА: Ве очекува некоја добивка на полето за финасии, наследство или добро ново партнерство.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта можете да се надевате на страствени случувања и добра атмосфера.

ЗДРАВЈЕ: Без поголеми тешкотии.

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Неделен хороскоп 10.08.2020 до 16.08.2020

  Неделен хороскоп 10.08.2020 до 16.08.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Не ве очекуваат поголеми проблеми или промени кога станува збор на деловно поле. ЉУБОВ: Љубовната ситуација може да биде многу…

 • Неделен хороскоп 03.08.2020 до 09.08.2020

  Неделен хороскоп 03.08.2020 до 09.08.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ги одложувате своите обврски со надеж дека ќе направите некоја отстапка. Ќе се појави некој проблем но ќе го…

 • Неделен хороскоп 27.07.2020 до 01.08.2020

  Неделен хороскоп 27.07.2020 до 01.08.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можете да се радувате и да славите бидејќи ќе успеете да дојдете до значителен напредок на полето за финансии.…

 • Неделен хороскоп 20.07.2020 до 26.07.2020

  Неделен хороскоп 20.07.2020 до 26.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Посакувате да остварите напредок на полето на работата, но како некој од соработниците да ве кочи во тоа. ЉУБОВ: Кога…

 • Неделен хороскоп 13.07.2020 до 19.07.2020

  Неделен хороскоп 13.07.2020 до 19.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можете да се потпрете на деловниот партнер кој ќе ви се понуди да ја обавува работата и за двајцата,…

 • Неделен хороскоп 06.07.2020 до 12.07.2020

  Неделен хороскоп 06.07.2020 до 12.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доколку се бавите со приватна работа можете да очекувате ненадејно подобрување на овој план. ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта…

 • Неделен хороскоп 29.06.2020 до 04.07.2020

  Неделен хороскоп 29.06.2020 до 04.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Работната комуникација засега не ви е многу силна страна, како да не умеете на вистински начин да се изразите.…

 • Неделен хороскоп 22.06.2020 до 28.06.2020

  Неделен хороскоп 22.06.2020 до 28.06.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Резултатите ќе бидат малку помали од тоа што сте го очекувале, па ќе бидете разочарани. ЉУБОВ: Доколку сте слободни очекувајте…

 • Неделен хороскоп 08.06.2020 до 14.06.2020

  Неделен хороскоп 08.06.2020 до 14.06.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доколку се занимавате со приватна работа, бидете внимателни од своите големи очекувања. ЉУБОВ: Во љубовта не би требало да имате…

 • Неделен хороскоп 01.06.2020 до 07.06.2020

  Неделен хороскоп 01.06.2020 до 07.06.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доколку сте склопиле договор со некој, дури и усмен, треба да го почитувате. Така ќе ги зачувате добрите деловни…