Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 11,950.00 -0.46%    GRNT 975.00 0%    KMB 5,849.74 -0.11%    STB 1,057.78 0.62%    TNB 16,700.00 2.45%    

Дневен хороскоп 07.04.2020

Време: 06:02

Датум: април 7, 2020

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Одлична прилика за напредок на деловен план. Ве очекува зголемување или напредување. Можна е страствена врска со лице со кое во брзо време сте се запознале.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Претерано тактизирате и губите драгоцено време на одлуки. Со саканото лице бидете искрени и реални. Ќе се чувствувате добро.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Не можете да влијаете на текот на преговорите. Опуштете се. Потребно е да остварите хармоничен дијалог со саканото лице. Потрудете се повеќе.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Ќе размислувате за промена на вашата работа. Ќе бидете чуствителни, а расположението ќе ви биде променливо. Прашајте ги повозрасните за совет.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Некои работни обврски ви се намалени. Во љубовта сте наидувале на погрешни личности кои емотивно ве искористувале. Се чини дека новиот партнер е сосема друго, но уште треба да причекате со донесувањето на судот.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Важно е да ја сочувате деловната позиција и затоа не штедете енергија. Вашиот деловен успех не претставува врв, но сепак постои можност за подобрување на работите. Со партнерот ќе поминувате прекрасни моменти заедно.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Ќе ви биде укажана шанса своите идеи да ги спроведете во дела. Вашата врска би можела да прерасне во нешто поважно и поголемо. Уживајте во хармонијата со партнерот.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Обидете се да пронајдете некое ефикасно и обиколно решение со цел да ги намалите трошоците. Делувате вознемирено, но партнерот знае на кој начин може да ве инспирира.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Ќе добиете одлична прилика за зголемување на заработката. Искористете ја на вистинскиот начин. Возбудлив ден за емоции. Ве очекуваат интересни ситуации. Бидете подготвени.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Вложувате големи напори, но околината нема доволно почит за вашите деловни интереси. Партнерот има одлични идеи и планови, вклучете се и вие во нив.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Обрнете внимание на различните информации кои укажуваат на некое практично и корисно решение. Изненадете го саканото лице со необични идеи.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Ќе се сретнете со некои мали компликации на деловен план. Можно е да не сте во прилика да ги реализирате своите идеи. Доколку сакате да размислувате за се, денес треба да се дистанцирате од саканото лице.

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 03.06.2020

  Дневен хороскоп 03.06.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Не знаете што треба да направите во врска со некои нови понуди кои за вас се голем предизвик, но сепак…

 • Дневен хороскоп 02.06.2020

  Дневен хороскоп 02.06.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Понекогаш едноставно треба да делувате без размислување со цел да го добиете вистинското чувство кое го барате. Размислете уште еднаш…

 • Дневен хороскоп 01.06.2020

  Дневен хороскоп 01.06.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Денес сте повеќе за забава отколку за работа. Сакате необврзувачки флерт, можно е да испаднете и смешни пред некои лица…

 • Викенд хороскоп 30-31.05.2020

  Викенд хороскоп 30-31.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Не сакате кога морате сами да раководите во деловниот живот, а притоа да бидете строги кон соработниците. Личноста родена во…

 • Дневен хороскоп 29.05.2020

  Дневен хороскоп 29.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Многу сте самоуверени и ќе бидете подготвени за клучни одлуки. Можно е да се најдете во центарот на некоја сложена…

 • Дневен хороскоп 28.05.2020

  Дневен хороскоп 28.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе бидете напнати, а работните задачи нема целосно до крај да ги извршувате. Избегнувајте кавги и внимавајте од непријателства, бидејќи…

 • Дневен хороскоп 27.05.2020

  Дневен хороскоп 27.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе функционирате под влијание на радосни вести и пријатни изненадувања. На професионален план некој ваш соработник ќе ви помогне да…

 • Дневен хороскоп 26.05.2020

  Дневен хороскоп 26.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Денешниот ден ќе ви донесе нова можност за остварување на контакти кои ќе ви помогнат во бизнисот. Оние кои сеуште…

 • Викенд хороскоп 23-24.05.2020

  Викенд хороскоп 23-24.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Крајно време е да престанете да се грижите за обврските и да почнете да размислувате малку позитивно. Не е крај…

 • Дневен хороскоп 22.05.2020

  Дневен хороскоп 22.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Имате голем број на планови. Заинтересирани сте, но сепак, не ќе можете се одеднаш да реализирате. Овој ден ви носи…