Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 9,091.31 -3.86%    BESK 5,700.00 0.56%    FERS 53,460.00 -10%    GRNT 700.00 -2.75%    KMB 5,115.79 -8.9%    MPT 43,531.49 -9.43%    MTUR 3,969.00 -9.98%    OHB 4,306.25 -9.34%    RZUS 54.00 -8.47%    STB 835.13 -0.82%    TEL 263.89 -1.53%    TNB 13,086.00 -10%    TTK 1,083.11 -9.92%    

Неделен хороскоп 23.03.2020 до 29.03.2020

Време: 07:00

Датум: март 23, 2020

Категорија: НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

 

РАБОТА: Многу успешна недела. Успехот на работа ќе ви помогне да заборавите на останатите проблеми кои ги имате.

ЉУБОВ: Личноста родена во знакот на Стрелец отворено ви укажува на тоа дека и се допаѓате. Тоа би можела да биде сериозна врска.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со жолчката.

 

Бик (21.04 – 21.05)

 

РАБОТА: Можно е дека во текот на оваа недела да добиете деловна понуда.

ЉУБОВ: Можно е околу вас да се мотка личност родена во знакот на Риби.

ЗДРАВЈЕ: Време е физички да се активирате.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

 

РАБОТА: Премногу и се посветувате на работата, а тоа не ви остава време ниту за приватниот живот.

ЉУБОВ: Ова за вас ќе биде недела на неодлучност, која може многу скапо да ве чини.

ЗДРАВЈЕ: Наспијте се добро.

 

Рак (22.06 – 22.07)

 

РАБОТА: Добро размислете пред секоја одлука која оваа недела ќе ја донесете.

ЉУБОВ: Музиката и друштвото ќе ви бидат лек за осаменоста. Зафатените можат да очекуваат мирна недела.

ЗДРАВЈЕ: Здравјето ви е сосема во ред.

 

Лав (23.07 – 22.08)

 

РАБОТА: Оваа недела ќе се борите да работите и на себе за да си обезбедите подобар живот. Ќе добиете некоја добра прилика.

ЉУБОВ: Можно е да ви се допаѓа личност родена во знакот на Шкорпија, но тоа не сакате да го признаете.

ЗДРАВЈЕ: Замор и стрес.

 

Девица (23.08 – 22.09)

 

РАБОТА: Можни се мали несогласувања и турбуленции, но нема да биде нешто што не можете да го решите. Само бидете смирени.

ЉУБОВ: Позитивни сте и насмеани. Пренесете го тоа на луѓето во вашата околина и ова ќе биде недела за паметење.

ЗДРАВЈЕ: Лоша венска циркулација.

 

Вага (23.09 – 22.10)

 

РАБОТА: Ја сакате својата работа. Поради тоа можете да очекувате огромни резултати.

ЉУБОВ: Направете романтична вечера со партнерот, тоа ќе ви ја подобри врската.

ЗДРАВЈЕ: Воведете физичка активност во секојдневието.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

 

РАБОТА: Лесно ќе ги прифаќате туѓите критики и сугестии, а така можно е да го загубите својот авторитет. Размислете за постапките.

ЉУБОВ: Одлична недела за љубовни авантури, изненадувања…

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

 

РАБОТА: Многу ви е важно да се чувствувате пријатно на работа. Оваа недела можна е мала непријатна ситуација која ќе ве раздрма.

ЉУБОВ: Не копајте по минатото, оставете го таму каде што му е местото.

ЗДРАВЈЕ: Можен е проблем со притисокот.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

 

РАБОТА: Имате одлични деловни идеи, но некако не ви се работи сами, пробајте да ги мотивирате и колегите.

ЉУБОВ: Конечно ќе ја добиете неопходната љубов и внимание од партнерот. Тоа ќе ви донесе голема среќа.

ЗДРАВЈЕ: Можна е честа главоболка.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

 

РАБОТА: Неделата ќе ја одбележат помали проблеми во соработката со лицата родени во знакот на Рак. Бидете истрајни.

ЉУБОВ: Партнерот некое време ве иритира. Се повеќе сакате некоја промена.

ЗДРАВЈЕ: Сте го запоставиле своето здравје.

 

Риби (20.02 – 20.03)

 

РАБОТА: Ве очекува паричен прилив преку личноста родена во знакот на Шкорпија или Водолија.

ЉУБОВ: Зрачите со позитивна енергија, тоа ќе ви донесе некое ново познанство.

ЗДРАВЈЕ: Поминувајте повеќе време на свеж воздух.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Неделен хороскоп 16.03.2020 до 22.03.2020

  Неделен хороскоп 16.03.2020 до 22.03.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Имате добри идеи кои колективот ги поддржува. Ова ќе биде недела полна со ентузијазам. ЉУБОВ: Се чувствате лошо поради една…

 • Неделен хороскоп 09.03.2020 до 15.03.2020

  Неделен хороскоп 09.03.2020 до 15.03.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ќе си поставите приоритети за решавање на финансиските проблеми и максимално ќе бидете посветени на тоа. Ништо друго нема…

 • Неделен хороскоп 02.03.2020 до 08.03.2020

  Неделен хороскоп 02.03.2020 до 08.03.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Оваа недела на работното место ќе направите некоја кавга. Јавно ќе им замерите на колегите кои не си ги…

 • Неделен хороскоп 24.02.2020 до 30.02.2020

  Неделен хороскоп 24.02.2020 до 30.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Оваа недела ќе се борите да одите негде во странство да работите и на себе да си обезбедите подобар…

 • Неделен хороскоп 17.02.2020 до 23.02.2020

  Неделен хороскоп 17.02.2020 до 23.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Mожно е моментално на работен план да дојде до судир на желбите и можностите. Обидете се да го рационализирате…

 • Хороскопски знаци кои имаат најголема шанса да добијат на лото

  Хороскопски знаци кои имаат најголема шанса да добијат на лото

  Овој е знак е предодреден за богатство и успех Многумина сакаат да заработат пари преку популарните игри на среќа, а астрологијата може да ви помогне…

 • Неделен хороскоп 10.02.2020 до 16.02.2020

  Неделен хороскоп 10.02.2020 до 16.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Не сте расположени за работење и обврски. Се ќе ви биде тешко. Обидете се некако да се вратите во…

 • Неделен хороскоп 03.02.2020 до 09.02.2020

  Неделен хороскоп 03.02.2020 до 09.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   ЉУБОВ: Ризична недела со мали проблеми. Вашиот партнер ќе започне да се инаети и да ви создава проблеми. Бидете внимателни,…

 • Неделен хороскоп 27.01.2020 до 01.02.2020

  Неделен хороскоп 27.01.2020 до 01.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Горди сте и тврдоглави – беспотребно трошите енергија на борба со другите. Не ги сметајте колегите за ривали. ЉУБОВ: Опседнати…

 • Неделен хороскоп 20.01.2020 до 26.01.2020

  Неделен хороскоп 20.01.2020 до 26.01.2020

      Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Не сте задоволни со ситуацијата на работа, но нема да знаете како да ја промените. ЉУБОВ: Ова недела ќе…