Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 13,298.85 0.14%    BESK 7,500.00 0%    EUPF 63.00 1.61%    GRNT 1,179.34 -0.08%    KMB 7,624.02 -0.32%    MPT 77,996.67 -0.07%    OKTA 4,550.00 0.95%    PPIV 37,830.00 -3%    RZEK 48.00 0%    RZTK 701.00 -0.57%    STB 1,301.00 0.08%    STIL 92.00 -1.03%    TETE 2,250.00 -1.04%    TNB 19,200.00 -1.03%    UNI 2,221.00 -2.01%    ZPKO 2,900.00 7.69%    

Хороскопски знаци кои имаат најголема шанса да добијат на лото

Време: 13:49

Датум: февруари 13, 2020

Категорија: НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП

Овој е знак е предодреден за богатство и успех

Многумина сакаат да заработат пари преку популарните игри на среќа, а астрологијата може да ви помогне да откриете какви се вашите шанси да добиете на лотарија.

Според истражувањето на лото игрите за 2019 година, откриено е кој хороскопски знак во повеќето случаеви освоил најмногу пари!

Според статистичките податоци, постои еден хороскопски знак кој е најсреќен, а се работи за знакот Риби.

Статистички, луѓето родени помеѓу 19 февруари и 20 март освоиле најмногу пари на лотарија – дури 11,6 проценти од сите добитници на игри на среќа биле луѓе со овој хороскопски знак. Оттука, рибите се сметаат за вистински среќници кои се предодредени да добиваат главни премии и затоа многу сметаат дека тие привлекуваат пари на секој чекор.

Рибите се познати по својата дарежлива и емпатична природа, нудејќи нежност, љубезност и сочувство. Би било интересно да дознаеме дали овие особини остануваат подеднакво изразени и по нивната добивка на лотарија и дали тие ги споделиле наградите со своите најблиски.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Неделен хороскоп 17.02.2020 до 23.02.2020

  Неделен хороскоп 17.02.2020 до 23.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Mожно е моментално на работен план да дојде до судир на желбите и можностите. Обидете се да го рационализирате…

 • Неделен хороскоп 10.02.2020 до 16.02.2020

  Неделен хороскоп 10.02.2020 до 16.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Не сте расположени за работење и обврски. Се ќе ви биде тешко. Обидете се некако да се вратите во…

 • Неделен хороскоп 03.02.2020 до 09.02.2020

  Неделен хороскоп 03.02.2020 до 09.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   ЉУБОВ: Ризична недела со мали проблеми. Вашиот партнер ќе започне да се инаети и да ви создава проблеми. Бидете внимателни,…

 • Неделен хороскоп 27.01.2020 до 01.02.2020

  Неделен хороскоп 27.01.2020 до 01.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Горди сте и тврдоглави – беспотребно трошите енергија на борба со другите. Не ги сметајте колегите за ривали. ЉУБОВ: Опседнати…

 • Неделен хороскоп 20.01.2020 до 26.01.2020

  Неделен хороскоп 20.01.2020 до 26.01.2020

      Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Не сте задоволни со ситуацијата на работа, но нема да знаете како да ја промените. ЉУБОВ: Ова недела ќе…

 • Неделен хороскоп 13.01.2020 до 19.01.2020

  Неделен хороскоп 13.01.2020 до 19.01.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Креативни сте и поинакви, но колегите немаат разбирања за вас. Позборувајте отворено за тоа што ве мачи. ЉУБОВ: Оваа недела…

 • Неделен хороскоп 30.12.2019 до 04.01.2020

  Неделен хороскоп 30.12.2019 до 04.01.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можете да се надевате на позитивна и стабилна ситуација на полето за работа во овој период. ЉУБОВ: Љубовната ситуација е…

 • Неделен хороскоп 23.12.2019 до 29.12.2019

  Неделен хороскоп 23.12.2019 до 29.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Внимавајте некој од страна да не ви ги расипе деловните планови. Некој ќе сака да ве измами. ЉУБОВ: Ќе му…

 • Неделен хороскоп 16.12.2019 до 22.12.2019

  Неделен хороскоп 16.12.2019 до 22.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доколку се занимавате со приватна работа периодот е тежок, а во спротивно ќе уживате. ЉУБОВ: Љубовната ситуација ќе ви биде…

 • Неделен хороскоп 10.12.2019 до 16.12.2019

  Неделен хороскоп 10.12.2019 до 16.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Деловната ситуација ви е променлива, матна и ни самите немате увид во сите случувања. ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта…