Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 13,096.21 0.01%    GRNT 1,234.43 0.05%    KMB 7,400.11 -0.02%    MPT 78,121.84 -0.92%    OHB 5,200.00 0%    RZTK 690.00 -1.43%    STB 1,210.00 -0.02%    STBP 657.00 0.15%    TEL 321.00 -1.03%    TNB 17,800.00 -0.14%    TTK 1,656.29 -2.57%    USJE 24,215.00 0%    

Неделен хороскоп 25.11.2019 до 01.12.2019

Време: 08:30

Датум: ноември 25, 2019

Категорија: НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

 

РАБОТА: Можно е на деловен план да се појават некои интриги кои ќе ве закочат да напредувате.

ЉУБОВ: Со емотивниот партнер ќе дојдете до оддалечување и мали конфликти.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со грбот, вкочанетост но и проблеми со циркулацијата.

 

Бик (21.04 – 21.05)

 

РАБОТА: Неделата е поволна за планирање и реализирање на деловно патување во странство.

ЉУБОВ: Многу нешта ги криете во себе и нема да ви биде лесно сите тие чувства да и ги покажете на саканата личност.

ЗДРАВЈЕ: Внимавајте кои намирници ги консумирате, можно е труење.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

 

РАБОТА: Најдобро би било да не очекувате некои големи промени, ниту пак да се трудите да ги направите, ќе си создадете проблем.

ЉУБОВ: Емотивни сте и потребен ви е партнерот, но тој како да нема слух за тоа.

ЗДРАВЈЕ: Замор и нервоза.

 

Рак (22.06 – 22.07)

 

РАБОТА: Немојте да ризикувате премногу со парите бидејќи оваа недела не е поволна за тоа.

ЉУБОВ: Партнерот од вас ќе бара повеќе од тоа што вие во моментов можете да му го дадете.

ЗДРАВЈЕ: Исфрлете ги масните намирници одреден период.

 

Лав (23.07 – 22.08)

 

РАБОТА: Добро проверете ги сите информации кои оваа недела ќе стигнат до вас на полето за работа.

ЉУБОВ: Интересното познанство кое ви се случило во вас ќе разбуди убави чувства.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со грлото во вид на инфекција.

 

Девица (23.08 – 22.09)

 

РАБОТА: Доколку се занимавате со приватна работа, моменталната фаза не ви е баш најдобра, подобрете некои нешта.

ЉУБОВ: Љубовтната ситуација исто така е комплицирана но сепак ќе пронајдете решение.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми поврзани за градниот кош.

 

Вага (23.09 – 22.10)

 

РАБОТА: Неповолна недела за кредити или позајмици од било кој вид.

ЉУБОВ: Можно е да ве привлекува зафатено лице, но не сте подготвени за тајна врска.

ЗДРАВЈЕ: Можни се воспаленија или инфекции на мочните патишта, мочниот меур или бубрезите.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

 

РАБОТА: Деловниот партнер или колегите може да ви создадат мали проблеми во комуникацијата.

ЉУБОВ: Кога станува збор за вашиот брак, постојат некои неразјаснети проблеми кои ви создаваат тензија.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со алергии и иритации на кожата.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

 

РАБОТА: Можни се мали проблеми на работа па цела недела ќе ја посветите на нивно решавање.

ЉУБОВ: Љубовната врска ви влегла во монотонија, а тоа не ви одговара.

ЗДРАВЈЕ: Осетливо, ќе бидете подложни на вирусни инфекции.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

 

РАБОТА: Нема да и бидете посветени на работата, па така ќе ви се отвори големо слободно време, искористете го паметно.

ЉУБОВ: Некои претставници оваа недела ќе ја пронајдат љубовта на животот.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со кардиоваскуларниот систем.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

 

РАБОТА: Можно е да ве следи лош период поврзан за работата, ќе претрпите срам или загуби.

ЉУБОВ: Во љубовта оние во долга врска ќе мечтаат за брак, слободните ќе имаат интересна шанса.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со затнати синуси и појава на мигрена.

 

Риби (20.02 – 20.03)

 

РАБОТА: На работа ќе владее одлична атмосфера во односот со колегите и ќе бидете максимално задоволни.

ЉУБОВ: Доколку сте слободни, некое ново познанство би можело да ви се случи оваа недела.

ЗДРАВЈЕ: Можна напнатост, смирете ги нервите.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Неделен хороскоп 20.01.2020 до 26.01.2020

  Неделен хороскоп 20.01.2020 до 26.01.2020

      Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Не сте задоволни со ситуацијата на работа, но нема да знаете како да ја промените. ЉУБОВ: Ова недела ќе…

 • Неделен хороскоп 13.01.2020 до 19.01.2020

  Неделен хороскоп 13.01.2020 до 19.01.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Креативни сте и поинакви, но колегите немаат разбирања за вас. Позборувајте отворено за тоа што ве мачи. ЉУБОВ: Оваа недела…

 • Неделен хороскоп 30.12.2019 до 04.01.2020

  Неделен хороскоп 30.12.2019 до 04.01.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можете да се надевате на позитивна и стабилна ситуација на полето за работа во овој период. ЉУБОВ: Љубовната ситуација е…

 • Неделен хороскоп 23.12.2019 до 29.12.2019

  Неделен хороскоп 23.12.2019 до 29.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Внимавајте некој од страна да не ви ги расипе деловните планови. Некој ќе сака да ве измами. ЉУБОВ: Ќе му…

 • Неделен хороскоп 16.12.2019 до 22.12.2019

  Неделен хороскоп 16.12.2019 до 22.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доколку се занимавате со приватна работа периодот е тежок, а во спротивно ќе уживате. ЉУБОВ: Љубовната ситуација ќе ви биде…

 • Неделен хороскоп 10.12.2019 до 16.12.2019

  Неделен хороскоп 10.12.2019 до 16.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Деловната ситуација ви е променлива, матна и ни самите немате увид во сите случувања. ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта…

 • Неделен хороскоп 02.12.2019 до 08.12.2019

  Неделен хороскоп 02.12.2019 до 08.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува значителен успех во деловните преговори, како и важно потпишување. ЉУБОВ: Љубовната ситуација е многу интересна, имате бројни прилики…

 • Неделен хороскоп 18.11.2019 до 24.11.2019

  Неделен хороскоп 18.11.2019 до 24.11.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува генерално поволна фаза, особено кога станува збор за финансиите. ЉУБОВ: На полето за љубов задоволни сте со ситуацијата,…

 • Неделен хоросокоп 11.11.2019 до 17.11.2019

  Неделен хоросокоп 11.11.2019 до 17.11.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доста нешта зависат од вашите одлуки иако ви се чини дека сте под голем притисок. ЉУБОВ: Љубовната ситуација нема да…

 • Неделен хороскоп 04.11.2019 до 10.11.2019

  Неделен хороскоп 04.11.2019 до 10.11.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Секоја работа во која сега ќе вложите пари ќе ви се исплати, материјално ви доаѓа подобрување. ЉУБОВ: Кога станува збор…