Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 12,760.64 -0.03%    BUTE 3,075.00 2.5%    CEVI 567.00 -2.91%    GRNT 1,202.69 0.29%    KMB 7,231.37 -0.1%    MPT 79,852.73 -0.06%    SBT 3,200.00 2.17%    SDOM 30.00 0%    STB 1,200.00 -1.72%    TNB 17,636.98 0.24%    TTK 1,600.00 1.78%    ZILU 195.00 2.63%    ZPKO 2,539.00 19.99%    ZPOG 1,800.00 -10%    

Неделен хороскоп 21.10.2019 до 27.10.2019

Време: 07:18

Датум: октомври 21, 2019

Категорија: НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

 

РАБОТА: Имате некои сериозни планови поврзани за работата но ќе ви биде потребно малку повеќе време за да ги реализирате.

ЉУБОВ: Во љубовта можете да очекувате стабилна ситуација во заедницата.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со органите за варење.

 

Бик (21.04 – 21.05)

 

РАБОТА: Можеби ќе ви биде тешко да излезете на крај со некои компликации кои се појавиле на деловен план.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта постојат некои недоразбирања и несогласувања со саканото лице.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со дишните патишта.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

 

РАБОТА: Ве очекува поволен период доколку се надевате на финансиско подобрување. Можете да очекувате подобрување на материјалната ситуација.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта можете да очекувате стабилна состојба.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

 

Рак (22.06 – 22.07)

 

РАБОТА: Периодот нема да ви биде претерано поволен за работа, можно е да немате доволно енергија да се занимавате со некои проблеми.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекуваат мали конфликти со лицето кое го сакате.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со видот.

 

Лав (23.07 – 22.08)

 

РАБОТА: Недостатокот на концентрација би можел негативно да се одрази на вашата работа, поведете сметка да не правите грешки.

ЉУБОВ: Доколку постои личност која ви се допаѓа вие сеуште не сте дошле до конкретни потези, забрзајте ја работата.

ЗДРАВЈЕ: Можни се проблеми со главоболка.

 

Девица (23.08 – 22.09)

 

РАБОТА: Можете да се надевате на генерално мирна и стабилна ситуација на полето за работа.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта, можно е да постои некоја личност која малку пренападно ќе ви се додворува.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми поврзани со нервниот систем.

 

Вага (23.09 – 22.10)

 

РАБОТА: Многу енергија ќе вложувате во партнерските односи кои ви се важни за деловното поле.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта можни се некои помали конфликти со саканото лице.

ЗДРАВЈЕ: Можни мали проблеми со бубрезите или мочниот меур.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

 

РАБОТА: Можно е да имате мал судир со авторитетните, но на крајот се добро ќе се заврши.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува фатална средба со лице кое на некој начин е поврзано со странство.

ЗДРАВЈЕ: Можни се гинеколошки, но и хормонални проблеми.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

 

РАБОТА: Ве очекува поволна фаза во која многу лесно ќе дојдете до подобрувања на полето за финансии.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација би требало да биде многу интересна, можна е и некоја необична средба.

ЗДРАВЈЕ: Без никакви проблеми.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

 

РАБОТА: Пред вас е тежок период во кој се можни големи стресови и нервози на полето за работа.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта ви делува дека партнерот станал некако ладен кон вас.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со грбот, забите, коските.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

 

РАБОТА: Ќе имате многу деловни обврски во наредната фаза и ќе бидете многу зафатени.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува складен однос со саканото лице, се ќе оди со некој вообичаен тек.

ЗДРАВЈЕ: Можен пад на имунитетот, внесувајте повеќе витамини, минерали и течности.

 

Риби (20.02 – 20.03)

 

РАБОТА: Можно е да немате премногу обврски или дека генерално на работното поле ќе ве прати среќа.

ЉУБОВ: Доколку сте слободни, кон вас доаѓа многу значајно, ново љубовно познанство.

ЗДРАВЈЕ: Без нагласени тешкотии.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Неделен хороскоп 13.01.2020 до 19.01.2020

  Неделен хороскоп 13.01.2020 до 19.01.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Креативни сте и поинакви, но колегите немаат разбирања за вас. Позборувајте отворено за тоа што ве мачи. ЉУБОВ: Оваа недела…

 • Неделен хороскоп 30.12.2019 до 04.01.2020

  Неделен хороскоп 30.12.2019 до 04.01.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можете да се надевате на позитивна и стабилна ситуација на полето за работа во овој период. ЉУБОВ: Љубовната ситуација е…

 • Неделен хороскоп 23.12.2019 до 29.12.2019

  Неделен хороскоп 23.12.2019 до 29.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Внимавајте некој од страна да не ви ги расипе деловните планови. Некој ќе сака да ве измами. ЉУБОВ: Ќе му…

 • Неделен хороскоп 16.12.2019 до 22.12.2019

  Неделен хороскоп 16.12.2019 до 22.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доколку се занимавате со приватна работа периодот е тежок, а во спротивно ќе уживате. ЉУБОВ: Љубовната ситуација ќе ви биде…

 • Неделен хороскоп 10.12.2019 до 16.12.2019

  Неделен хороскоп 10.12.2019 до 16.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Деловната ситуација ви е променлива, матна и ни самите немате увид во сите случувања. ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта…

 • Неделен хороскоп 02.12.2019 до 08.12.2019

  Неделен хороскоп 02.12.2019 до 08.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува значителен успех во деловните преговори, како и важно потпишување. ЉУБОВ: Љубовната ситуација е многу интересна, имате бројни прилики…

 • Неделен хороскоп 25.11.2019 до 01.12.2019

  Неделен хороскоп 25.11.2019 до 01.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можно е на деловен план да се појават некои интриги кои ќе ве закочат да напредувате. ЉУБОВ: Со емотивниот партнер…

 • Неделен хороскоп 18.11.2019 до 24.11.2019

  Неделен хороскоп 18.11.2019 до 24.11.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува генерално поволна фаза, особено кога станува збор за финансиите. ЉУБОВ: На полето за љубов задоволни сте со ситуацијата,…

 • Неделен хоросокоп 11.11.2019 до 17.11.2019

  Неделен хоросокоп 11.11.2019 до 17.11.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доста нешта зависат од вашите одлуки иако ви се чини дека сте под голем притисок. ЉУБОВ: Љубовната ситуација нема да…

 • Неделен хороскоп 04.11.2019 до 10.11.2019

  Неделен хороскоп 04.11.2019 до 10.11.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Секоја работа во која сега ќе вложите пари ќе ви се исплати, материјално ви доаѓа подобрување. ЉУБОВ: Кога станува збор…