Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 12,760.64 -0.03%    BUTE 3,075.00 2.5%    CEVI 567.00 -2.91%    GRNT 1,202.69 0.29%    KMB 7,231.37 -0.1%    MPT 79,852.73 -0.06%    SBT 3,200.00 2.17%    SDOM 30.00 0%    STB 1,200.00 -1.72%    TNB 17,636.98 0.24%    TTK 1,600.00 1.78%    ZILU 195.00 2.63%    ZPKO 2,539.00 19.99%    ZPOG 1,800.00 -10%    

Неделен хороскоп 14.10.2019 до 20.10.2019

Време: 07:49

Датум: октомври 14, 2019

Категорија: НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

 

РАБОТА: Можете да сметате на подобрување на односите со надредените, што секако ви оди во прилог.

ЉУБОВ: На полето за љубов имате големи кочници и можно е да планирате прекин на врската.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со забите и кожата.

 

Бик (21.04 – 21.05)

 

РАБОТА: Ќе добиете нови многу добри деловни идеи и наскоро ќе можете да ги спроведете во дела.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта ќе имате впечаток дека личноста која ви се допаѓа е недостижна.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со нервниот систем.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

 

РАБОТА: Имате соработници од доверба на кои секогаш можете да се потпрете, па заедно ќе дојдете до подобра заработка.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува ново познанство во некое опуштено опкружување.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

 

Рак (22.06 – 22.07)

 

РАБОТА: На деловниот план ве очекуваат многу убави вести, можно е да имате прилика да остварите напредување.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта, ви доаѓа шанса за обнова на некоја врска.

ЗДРАВЈЕ: Можно олеснување и подобрување на хроничните проблеми.

 

Лав (23.07 – 22.08)

 

РАБОТА: Соработката со странство може многу да ви се исплати во наредниот период, сепак бидете претпазливи.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација кај вас е многу интересна, полека се зближувате со едно посебно лице.

ЗДРАВЈЕ: Без проблеми, можна мала настинка.

 

Девица (23.08 – 22.09)

 

РАБОТА: Ви доаѓаат убави вести кога станува збор за некоја позајмица или кредит.

ЉУБОВ: На полето за љубов можете да се надевате на убави интимни моменти со лицето кое го сакате, блискоста е голема.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со слепото или дебелото црево.

 

Вага (23.09 – 22.10)

 

РАБОТА: Напорно ќе работите во текот на цел овој период, без оглед со која работа се занимавате.

ЉУБОВ: На полето за љубов можете да очекувате многу убави и романтични случувања со саканото лице.

ЗДРАВЈЕ: Можно е организмот да ви е ослабен, па лесно да се разболувате.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

 

РАБОТА: Можете да очекувате дека на деловен план ќе имате некои убави вести и сосема опуштено темпо.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта можете да очекувате зближување со лицето на кое секојдневно се сеќавате или помислувате.

ЗДРАВЈЕ: Без поголеми проблеми.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

 

РАБОТА: Ќе бидете максимално посветени на деловниот план денес, можете да очекувате важни случувања.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација кај вас е многу убава, можете да очекувате ново познанство.

ЗДРАВЈЕ: Ќе имате многу енергија во себе.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

 

РАБОТА: Ќе имате прилично опуштено темпо во текот на денешниот ден и нема да имате премногу обврски.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта можете да очекувате многу убави и хармонични односи со саканото лице.

ЗДРАВЈЕ: Без поголеми проблеми.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

 

РАБОТА: Доколку сте испланирале деловно патување, пред вас е многу поволна фаза во која ќе постигнете успех.

ЉУБОВ: На полето за љубов имате прилика да се запознаете со лице со кое подоцна ќе ви следи сериозна врска.

ЗДРАВЈЕ: Можен е пад на енергијата.

 

Риби (20.02 – 20.03)

 

РАБОТА: Пред вас е многу поволен ден за вашето поле за финасии, ќе имате прилика да остварите доста подобра соработка од претходно.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација ви е генерално стабилна и можете да очекувате убави случувања.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со грлото, усната шуплина, забите и непцата.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Неделен хороскоп 13.01.2020 до 19.01.2020

  Неделен хороскоп 13.01.2020 до 19.01.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Креативни сте и поинакви, но колегите немаат разбирања за вас. Позборувајте отворено за тоа што ве мачи. ЉУБОВ: Оваа недела…

 • Неделен хороскоп 30.12.2019 до 04.01.2020

  Неделен хороскоп 30.12.2019 до 04.01.2020

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можете да се надевате на позитивна и стабилна ситуација на полето за работа во овој период. ЉУБОВ: Љубовната ситуација е…

 • Неделен хороскоп 23.12.2019 до 29.12.2019

  Неделен хороскоп 23.12.2019 до 29.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Внимавајте некој од страна да не ви ги расипе деловните планови. Некој ќе сака да ве измами. ЉУБОВ: Ќе му…

 • Неделен хороскоп 16.12.2019 до 22.12.2019

  Неделен хороскоп 16.12.2019 до 22.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доколку се занимавате со приватна работа периодот е тежок, а во спротивно ќе уживате. ЉУБОВ: Љубовната ситуација ќе ви биде…

 • Неделен хороскоп 10.12.2019 до 16.12.2019

  Неделен хороскоп 10.12.2019 до 16.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Деловната ситуација ви е променлива, матна и ни самите немате увид во сите случувања. ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта…

 • Неделен хороскоп 02.12.2019 до 08.12.2019

  Неделен хороскоп 02.12.2019 до 08.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува значителен успех во деловните преговори, како и важно потпишување. ЉУБОВ: Љубовната ситуација е многу интересна, имате бројни прилики…

 • Неделен хороскоп 25.11.2019 до 01.12.2019

  Неделен хороскоп 25.11.2019 до 01.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можно е на деловен план да се појават некои интриги кои ќе ве закочат да напредувате. ЉУБОВ: Со емотивниот партнер…

 • Неделен хороскоп 18.11.2019 до 24.11.2019

  Неделен хороскоп 18.11.2019 до 24.11.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува генерално поволна фаза, особено кога станува збор за финансиите. ЉУБОВ: На полето за љубов задоволни сте со ситуацијата,…

 • Неделен хоросокоп 11.11.2019 до 17.11.2019

  Неделен хоросокоп 11.11.2019 до 17.11.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доста нешта зависат од вашите одлуки иако ви се чини дека сте под голем притисок. ЉУБОВ: Љубовната ситуација нема да…

 • Неделен хороскоп 04.11.2019 до 10.11.2019

  Неделен хороскоп 04.11.2019 до 10.11.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Секоја работа во која сега ќе вложите пари ќе ви се исплати, материјално ви доаѓа подобрување. ЉУБОВ: Кога станува збор…