Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 9,996.29 0.96%    BESK 8,169.00 -8.12%    GRNT 901.50 0.26%    KMB 5,400.00 0.11%    KOIN 1,000.00 0%    MPT 62,600.79 0.55%    MTUR 5,301.00 0.02%    RMDEN18 98.90 0.1%    SBT 2,335.67 -1.31%    STB 1,192.55 2.11%    STIL 103.00 0.54%    TEL 295.00 0%    TNB 16,785.00 1.25%    TTK 1,482.46 2.24%    

Неделен хороскоп 01.07.2019 до 07.07.2019

Време: 07:46

Датум: јули 1, 2019

Категорија: НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

 

РАБОТА: Агресивно настапувате. Вие сте добар работиник, но претерувате со докажувањето и колегите ви замеруваат.

ЉУБОВ: Партнерот чувствува дека не може да одговори на вашите моментали потреби. Разговарајте за таа ситуација

ЗДРАВЈЕ: Спортот ви е повеќе од потребен.

 

Бик (21.04 – 21.05)

 

РАБОТА: Спроведете ги своите идеи во дела. Не чекајте подобро време, земете ја работата во своите раце веднаш.

ЉУБОВ: Ги оставате своите емоции на страна. Многу сте резервирани и ладни.

ЗДРАВЈЕ: Посетете стоматолог.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

 

РАБОТА: Обидете се своето незадоволство да не го покажувате пред соработниците, бидејќи може да го искористат моментот и да ви ја отежнат ситуацијата.

ЉУБОВ: Потрудете се повеќе време да и посветите на саканата личност. Вашата врска би можела да западне во криза.

ЗДРАВЈЕ: Проверете ја крвната слика.

 

Рак (22.06 – 22.07)

 

РАБОТА: Исклучително сте оптеретени со промените кои се случиле. Денес можете да бидете изненадени со обратната ситуација.

ЉУБОВ: Обидете се да ги дефинирате своите желби и очекувања. Така ќе го насочите и партнерот како да се однесува.

ЗДРАВЈЕ: Не ги игнорирајте потешкотиите, посетете доктор.

 

Лав (23.07 – 22.08)

 

РАБОТА: Ќе добиете понуда за уште една хонорарна работа. Прифатете ја бидејќи токму на тој начин ќе запознаете значајни контакти.

ЉУБОВ: Ситуацијата на емотивен план е монотона, но главно сами сте виновни за тоа.

ЗДРАВЈЕ: Чувствително грло.

 

Девица (23.08 – 22.09)

 

РАБОТА: Денес ќе имате можност за прв пат да остварите контакт со толку моќни лица и на себе да си обезбедите подобра положба.

ЉУБОВ: Многу емотивно реагирате на зборовите од партнерот и имате впечаток дека саканото лице е подоминантно од вас.

ЗДРАВЈЕ: Избалансирајте ја исхраната.

 

Вага (23.09 – 22.10)

 

РАБОТА: Многумина мислат дека не сте подготвени за нови потфати, но грешат, па затоа покажете им колку вредите.

ЉУБОВ: Слободните ќе имаат прилика да запознаат некоја интересна личност, еротскиот живот ви е многу важен.

ЗДРАВЈЕ: Лоша циркулација

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

 

РАБОТА: Влијаете на добрата енергија во колективот, бидејќи вие тоа навистина го можете. Вие сте личност која знае да ја подигне атмосферата.

ЉУБОВ: Тешко се отворате. Потребно ви е разбирање и поддршка од партнерот.

ЗДРАВЈЕ: Смирете ја психичката состојба.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

 

РАБОТА: Ги имате сите потребни нешта за да се пробиете на врвот. Ве очекува деловен успех.

ЉУБОВ: Лесно се заљубувате но никако да се стабилизирате.

ЗДРАВЈЕ: Внесувајте повеќе течности.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

 

РАБОТА: Лошото расположение влијае на тоа премногу да работите и да немате време за приватниот живот. Опуштете се малку.

ЉУБОВ: Раковите кои се сами можат да имаат голема шанса за нова љубов. Можна е добра врска со Вага или Девица.

ЗДРАВЈЕ: Нервоза, шетајте во природа.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

 

РАБОТА: Многу ќе се бара од вас, немојте да одите преку своите можности само за да им удоволите на другите.

ЉУБОВ: Знаете да уживате само потребна ви е личност со иста енргија како вашата.

ЗДРАВЈЕ: Внимавајте на притисокот.

 

Риби (20.02 – 20.03)

 

РАБОТА: Организирајте се добро и сите работи ќе ви бидат завршени. Ќе си наплатите некои стари долгови.

ЉУБОВ: Мислите на љубовта, но не правите ништо конкретно. Чекате да ве изберат, а тоа не носи добри кандидати.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со грлото.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Неделен хороскоп 19.08.2019 до 25.08.2019

  Неделен хороскоп 19.08.2019 до 25.08.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ви следи прилика да напредувате и да прејдете на далеку подобра деловна позиција. Искористете ги поволните аспекти. ЉУБОВ: Доколку имате…

 • Неделен хороскоп 12.08.2019 до 18.08.2019

  Неделен хороскоп 12.08.2019 до 18.08.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Среќата ве следи па остварувате добри резултати дури и кога не се трудите доволно. ЉУБОВ: На полето на љубовта можете…

 • Неделен хороскоп 05.08.2019 до 11.08.2019

  Неделен хороскоп 05.08.2019 до 11.08.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   ЉУБОВ: Неодлучно се однесувате кон некое лице кое се надева на нешто повеќе од вас. Доколку не планирате ништо посериозно…

 • Неделен хороскоп 29.07.2019 до 03.08.2019

  Неделен хороскоп 29.07.2019 до 03.08.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можете да се надевате на многу позитивен период на деловно поле, исто така и за патувањата и трговијата. ЉУБОВ: На…

 • Неделен хороскоп 22.07.2019 до 28.07.2019

  Неделен хороскоп 22.07.2019 до 28.07.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Имате голема самодоверба, но умеете да претерате со докажувањето. ЉУБОВ: Имате преголеми барања, а партнерот има чувство дека ништо нема…

 • Неделен хороскоп 15.07.2019 до 21.07.2019

  Неделен хороскоп 15.07.2019 до 21.07.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можни се бројни конфликти на работа. Обидете се да делувате пријателски и да дадете се од себе со цел…

 • Неделен хороскоп 08.07.2019 до 14.07.2019

  Неделен хороскоп 08.07.2019 до 14.07.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Пред вас е многу добра фаза во која нема да имате речиси ни малку деловни обврски, па така ќе…

 • Неделен хороскоп 24.06.2019 до 30.06.2019

  Неделен хороскоп 24.06.2019 до 30.06.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Перодот е поволен за одмор и релаксација, не би требало да се преоптеретувате со деловните обврски. ЉУБОВ: На полето за…

 • Неделен хороскоп 17.06.2019 до 25.06.2019

  Неделен хороскоп 17.06.2019 до 25.06.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува некоја добивка на полето за финасии, наследство или добро ново партнерство. ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта можете…

 • Неделен хороскоп 10.06.2019 до 16.06.2019

  Неделен хороскоп 10.06.2019 до 16.06.2019

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можни се бројни конфликти на работа. Обидете се да делувате пријателски и да дадете се од себе со цел…