Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 8,098.79 0.29%    BESK 7,738.39 -2.05%    GRNT 743.11 -1.78%    KMB 4,373.93 0.64%    MKSD 204.00 9.68%    MPT 30,016.78 0.05%    MTUR 4,100.00 -0.41%    OHB 6,498.44 0.11%    PPIV 44,500.00 0%    RMDEN16 95.50 0.42%    RZLE 14.00 0%    RZLV 44.00 0%    RZUS 124.82 -0.94%    STB 1,022.50 -0.26%    STBP 1,102.85 0.07%    STIL 132.97 3.31%    TEL 270.00 -1.46%    TNB 13,718.00 3%    TPLF 1,573.88 -1.18%    TTK 860.00 -1.23%    UNI 2,420.09 2.55%    ZILU 238.00 8.18%    

Неделен хороскоп – 29.01.2018 до 04.02.2018

Време: 10:42

Датум: јануари 29, 2018

Категорија: НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

 

РАБОТА: Ве очекува многу добра фаза во која воопшто нема да ве загрижуваат никакви деловни проблеми.

ЉУБОВ: На полето за љубов пред вас е ново познанство со лице со кое е можна вистинска љубов.

ЗДРАВЈЕ: Одлична состојба.

 

Бик (21.04 – 21.05)

 

РАБОТА: Доколку се занимавате со приватна работа можно е некое мало недоразбирање со женско лице.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта сета топлина и емоции кои ви се потребни ќе ги најдете во својот дом.

ЗДРАВЈЕ: Можен проблем со чувствителни очи.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

 

РАБОТА: На деловен план конечно влегувате во фаза во која ќе бидете малку порастеретени отколку претходно.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува интересно познанство во блиското опкружување.

ЗДРАВЈЕ: Без значителни тешкотии и проблеми.

 

Рак (22.06 – 22.07)

 

РАБОТА: Ве очекува одлична фаза на полето за пари и работа, ќе бидете многу задоволни.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубота, со саканото лице ќе создавате одлична атмосфера во која ќе уживате.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со шеќерот и штитната жлезда.

 

Лав (23.07 – 22.08)

 

РАБОТА: Од време на време ќе имате недостаток на енергија но мотивацијата за работа ќе ви остане на високо ниво.

ЉУБОВ: Ве очекуваат важни моменти и одлуки на љубовното поле, слободните ги очекува влез во нова врска.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со нозете, зглобовите но и циркулацијата.

 

Девица (23.08 – 22.09)

 

РАБОТА: Пред вас е фаза во која благодарение на некои свои оригинални идеи ќе дојдете до деловно подобрување.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува генерално добра ситуација со лицето кое ви се допаѓа.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со несоница, промена на расположението и стрес.

 

Вага (23.09 – 22.10)

 

РАБОТА: Доколку на деловен план очекувате помош од пријателите или познаниците, ќе ја добиете, па затоа искористете ја паметно.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта можете да очекувате интересен флерт но сеуште нема на видик сериозна врска.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

 

РАБОТА: Ве очекува подобрување на заработката, а можен е и премин на некое подобро работно место.

ЉУБОВ: На полето за љубов ќе сфтите дека се наоѓате во сериозна врска која води и кон брак.

ЗДРАВЈЕ: Можни болки во грбот и проблеми со забите.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

 

РАБОТА: Марс влегува во вашиот знак па ќе бидете поенергични од било кога. Периодот е поволен за соработка со странство.

ЉУБОВ: Можете да се надевате на добра емотивна ситуација и необврзувачки врски.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со крвотокот.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

 

РАБОТА: Можете да очекувате многу добар период во кој ќе успеете да го стабилизирате своето поле за пари.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта, ви се допаѓа една личност но тоа некако го криете од сите, па дури и од неа.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со урогениталниот тракт.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

 

РАБОТА: Важно е во деловното опкружување да бидете доволно сериозно сфатени, важите идеи се одлични.

ЉУБОВ: Пред вас е период во кој ќе имате прилика да влезете во убава и трајна врска.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со хормоните.

 

Риби (20.02 – 20.03)

 

РАБОТА: Пред вас е период во кој на деловен план ќе имате некои убави вести. Многу ќе работите и ќе бидете наградени.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација ви е стабилна и без поголеми промени.

ЗДРАВЈЕ: Имунитетот ви е значително ослабен, внимавајте.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Неделен хороскоп 14.05 до 20.05.2018

  Неделен хороскоп 14.05 до 20.05.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Во овој период можна е соработка со странци или некои нови партнери кои ќе ви дадат одлични предлози за…

 • Неделен хороскоп – 07.05.2018 до 13.05.2018

  Неделен хороскоп – 07.05.2018 до 13.05.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можни се бројни конфликти на работа. Обидете се да делувате пријателски и дадете се од себе да се смири…

 • Неделен хороскоп – 09.04.2018 до 15.04.2018

  Неделен хороскоп – 09.04.2018 до 15.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Вашите планови за иднината се прилично нејасни, колегите и соработниците не ве сфаќаат. ЉУБОВ: За да пронајдете личност…

 • Неделен хороскоп – 02.04.2018 до 08.04.2018

  Неделен хороскоп – 02.04.2018 до 08.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Среќни сте поради деловната понуда која сте ја добиле. Ве очекува можност да остварите напредок кој го очекувавте.…

 • Неделен хороскоп – 12.03.2018 до 18.03.2018

  Неделен хороскоп – 12.03.2018 до 18.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекуваат важни случувања на деловниот план во оваа недела, бидете подготвени да одговорите на секоја ситуација. ЉУБОВ: Кога…

 • Неделен хороскоп – 05.03.2018 до 11.03.2018

  Неделен хороскоп – 05.03.2018 до 11.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува поволен период во кој можете да дојдете до некои пари од наследство или отштета. ЉУБОВ: На…

 • Неделен хороскоп – 26.02.2018 до 04.03.2018

  Неделен хороскоп – 26.02.2018 до 04.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува можност да дојдете до подобри комуникации со претпоставените. Ќе успеете да направите промена на работен план.…

 • Неделен хороскоп – 12.02.2018 до 18.02.2018

  Неделен хороскоп – 12.02.2018 до 18.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можно е да не размислувате сосема рационално сега и да сте склони на мали заблуди на деловниот план.…

 • Неделен хороскоп – 05.02.2018 до 11.02.2018

  Неделен хороскоп – 05.02.2018 до 11.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можете да се надевате на значително финансиско подобрување во текот на овој период. ЉУБОВ: На полето за љубов…

 • Неделен хороскоп – 22.01.2018 до 28.01.2018

  Неделен хороскоп – 22.01.2018 до 28.01.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува период исполнет со среќа и генерално олеснување на сите полиња, па и на деловното. ЉУБОВ: Кога…