Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 8,098.79 0.29%    BESK 7,738.39 -2.05%    GRNT 743.11 -1.78%    KMB 4,373.93 0.64%    MKSD 204.00 9.68%    MPT 30,016.78 0.05%    MTUR 4,100.00 -0.41%    OHB 6,498.44 0.11%    PPIV 44,500.00 0%    RMDEN16 95.50 0.42%    RZLE 14.00 0%    RZLV 44.00 0%    RZUS 124.82 -0.94%    STB 1,022.50 -0.26%    STBP 1,102.85 0.07%    STIL 132.97 3.31%    TEL 270.00 -1.46%    TNB 13,718.00 3%    TPLF 1,573.88 -1.18%    TTK 860.00 -1.23%    UNI 2,420.09 2.55%    ZILU 238.00 8.18%    

Неделен хороскоп – 22.01.2018 до 28.01.2018

Време: 10:40

Датум: јануари 22, 2018

Категорија: НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

 

РАБОТА: Ве очекува период исполнет со среќа и генерално олеснување на сите полиња, па и на деловното.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта можете да очекувате дека ќе бидете опиени со емоции од некое ново лице.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

 

Бик (21.04 – 21.05)

 

РАБОТА: Имате многу добри деловни идеи кои ќе можете да ги спроведете во дела во овој период.

ЉУБОВ: На полето за љубов ќе уживате во својата слобода и необврзувачкиот флерт и не сте подготени за поголеми промени.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со несоница и нервоза.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

 

РАБОТА: Вие се сериозни и максимално сте и посветени на работата, која ви е апсолутен приоритет во оваа фаза.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта можете да очекувате мало заладување на односот со партнерот.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со нервниот систем.

 

Рак (22.06 – 22.07)

 

РАБОТА: Ве очекува некој помал конфликт со некој од надредените на работа но ќе успеете да го надминете.

ЉУБОВ: Периодот не е поволен доколку сте во брак, слободните ги очекува нова врска.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со грбот, во вид на вкочанетост, како и болки кои ќе ви предизвикаат несоница.

 

Лав (23.07 – 22.08)

 

РАБОТА: Посветени сте им на можностите да склопите нова деловна соработка која би можела да биде значајна за вас.

ЉУБОВ: Љубовта ви цвета, уживајте во врската со личноста која ја сакате.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со забите и кожата.

 

Девица (23.08 – 22.09)

 

РАБОТА: Можете да очекувате прилика да дојдете до значителни промени и подобрување на полето за финансии.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта ќе гаите многу силни тајни симпатии кон едно лице.

ЗДРАВЈЕ: Голема склоност кон пороците.

 

Вага (23.09 – 22.10)

 

РАБОТА: Можете да очекувате премногу среќни околности на деловен план во оваа фаза.

ЉУБОВ: Кога станува збор за полето за љубов, на јавно место ќе ви се случи интересна средба и можност за скокотлив флерт.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со уринарниот тракт.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

 

РАБОТА: Максимално ќе му бидете посветени на полето за зарбаотка на кое ве очекуваат многу добри резултати.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација е променлива но ако сте во брак тогаш ве очекува одлична состојба.

ЗДРАВЈЕ: Можен пад на имунитетот и мали настинки.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

 

РАБОТА: Во оваа фаза Марс влегува во вашиот знак па ќе бидете поподготвени, поспретни и поенергични од било кога. Ќе дојдете до одлични деловни резултати.

ЉУБОВ: Во љубовта оваа недела првенствено ќе ве води страста.

ЗДРАВЈЕ: Генерално добра состојба.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

 

РАБОТА: Доколку се занимавате со приватна работа, по некои неизбежни промени конечно доаѓа до подобрување.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекуваат многу позитивни пресврти, ќе дојде до солзи радосници.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со варењето.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

 

РАБОТА: Доколку планиравте деловно патување, би било добро да го обавите што поскоро. Ќе доживеете мини успех.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација е променлива но во позитивна смисла, ќе флертувате со една интересна личност.

ЗДРАВЈЕ: Можна кашлица и проблеми со дишните органи.

 

Риби (20.02 – 20.03)

 

РАБОТА: Сега кога финансите ви се подобри ќе размислувате за нови начини за инвестирање и заработка.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува некое ново познанство, можно со Бик.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Неделен хороскоп 14.05 до 20.05.2018

  Неделен хороскоп 14.05 до 20.05.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Во овој период можна е соработка со странци или некои нови партнери кои ќе ви дадат одлични предлози за…

 • Неделен хороскоп – 07.05.2018 до 13.05.2018

  Неделен хороскоп – 07.05.2018 до 13.05.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можни се бројни конфликти на работа. Обидете се да делувате пријателски и дадете се од себе да се смири…

 • Неделен хороскоп – 09.04.2018 до 15.04.2018

  Неделен хороскоп – 09.04.2018 до 15.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Вашите планови за иднината се прилично нејасни, колегите и соработниците не ве сфаќаат. ЉУБОВ: За да пронајдете личност…

 • Неделен хороскоп – 02.04.2018 до 08.04.2018

  Неделен хороскоп – 02.04.2018 до 08.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Среќни сте поради деловната понуда која сте ја добиле. Ве очекува можност да остварите напредок кој го очекувавте.…

 • Неделен хороскоп – 12.03.2018 до 18.03.2018

  Неделен хороскоп – 12.03.2018 до 18.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекуваат важни случувања на деловниот план во оваа недела, бидете подготвени да одговорите на секоја ситуација. ЉУБОВ: Кога…

 • Неделен хороскоп – 05.03.2018 до 11.03.2018

  Неделен хороскоп – 05.03.2018 до 11.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува поволен период во кој можете да дојдете до некои пари од наследство или отштета. ЉУБОВ: На…

 • Неделен хороскоп – 26.02.2018 до 04.03.2018

  Неделен хороскоп – 26.02.2018 до 04.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува можност да дојдете до подобри комуникации со претпоставените. Ќе успеете да направите промена на работен план.…

 • Неделен хороскоп – 12.02.2018 до 18.02.2018

  Неделен хороскоп – 12.02.2018 до 18.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можно е да не размислувате сосема рационално сега и да сте склони на мали заблуди на деловниот план.…

 • Неделен хороскоп – 05.02.2018 до 11.02.2018

  Неделен хороскоп – 05.02.2018 до 11.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можете да се надевате на значително финансиско подобрување во текот на овој период. ЉУБОВ: На полето за љубов…

 • Неделен хороскоп – 29.01.2018 до 04.02.2018

  Неделен хороскоп – 29.01.2018 до 04.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува многу добра фаза во која воопшто нема да ве загрижуваат никакви деловни проблеми. ЉУБОВ: На полето…