Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 8,098.79 0.29%    BESK 7,738.39 -2.05%    GRNT 743.11 -1.78%    KMB 4,373.93 0.64%    MKSD 204.00 9.68%    MPT 30,016.78 0.05%    MTUR 4,100.00 -0.41%    OHB 6,498.44 0.11%    PPIV 44,500.00 0%    RMDEN16 95.50 0.42%    RZLE 14.00 0%    RZLV 44.00 0%    RZUS 124.82 -0.94%    STB 1,022.50 -0.26%    STBP 1,102.85 0.07%    STIL 132.97 3.31%    TEL 270.00 -1.46%    TNB 13,718.00 3%    TPLF 1,573.88 -1.18%    TTK 860.00 -1.23%    UNI 2,420.09 2.55%    ZILU 238.00 8.18%    

Неделен хороскоп – 01.01.2018 до 07.01.2018

Време: 10:44

Датум: јануари 2, 2018

Категорија: НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

 

РАБОТА: Пред вас е одличен период во кој ќе бидете многу задоволни од деловните активности.

ЉУБОВ: На полето за љубов исто така ви доаѓа среќа и радост со саканото лице.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно, без проблеми.

 

Бик (21.04 – 21.05)

 

РАБОТА: Ќе дојдете до остварување на деловните цели кои сте ги зацртале за овој период.

ЉУБОВ: Очекувајте почеток на сериозна врска која ќе трае долго.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со грбот, вкочанетост.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

 

РАБОТА: Ќе имате доволно слободно време, но сепак ќе и се посветите и на работата и лесно ќе ги завршите сите обврски.

ЉУБОВ: Ново љубовно познанство може да се случи кога најмалку очекувате.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со дишните патишта.

 

Рак (22.06 – 22.07)

 

РАБОТА: Можете да очекувате значително подобрување на материјалната ситуација во наредниот период.

ЉУБОВ: Пред вас се мали кавги ии несогласувања со саканото лице иако тоа во суштина не го сакате.

ЗДРАВЈЕ: Склоност кон дебелеење.

 

Лав (23.07 – 22.08)

 

РАБОТА: Периодот не е поволен за работа и најдобро би било да се фокусирате на други работи во својот живот сега.

ЉУБОВ: Емотивно сте задоволни и доаѓате до стабилизација со саканото лице, по пролазната криза.

ЗДРАВЈЕ: Чувствителни очи, можна главоболка.

 

Девица (23.08 – 22.09)

 

РАБОТА: Доста размислувате за работата но немате некоја конкретна причина за грижа бидејќи генерално се е на своето место.

ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта имате некои сокриени желби кои не сте и ги кажале на саканата личност.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со несоница.

 

Вага (23.09 – 22.10)

 

РАБОТА: Можете да се надевате на позитивна и стабилна ситуација на полето за работа во овој период.

ЉУБОВ: Љубовната ситуација е интересна, особено ако флертувате со некој Лав.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

 

РАБОТА: Максимално сте посветени на остварувањето на деловните цели до кои сега доаѓате полесно отколку претходно.

ЉУБОВ: Кога стнува збор за љубовта можете да очекувате една интересна средба на некое јавно место.

ЗДРАВЈЕ: Можна главоболка, зголемена температура.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

 

РАБОТА: Ве очекува позитивно патување во странство на кое ќе ги остварите своите цели.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува мала дистанца со саканото лице, но ќе успеете да ја пребродите.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

 

РАБОТА: Ве очекува значително подобрување на материјалната ситуација со кое ќе бидете многу задоволни.

ЉУБОВ: Емотивно немате грижи ниту замерки и генерално добро се чувствувате покрај саканото лице.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со уринарниот тракт.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

 

РАБОТА: Можете да очекувате позитивен период во кој нема да имате грижи поврзани за работата.

ЉУБОВ: На полето за љубов ве очекува романтична и топла атмосфера со саканото лице, а можеби ќе размислувате и за деца.

ЗДРАВЈЕ: Без поголеми проблеми.

 

Риби (20.02 – 20.03)

 

РАБОТА: Ќе и бидете посветени на работата во одредена мера бидејќи постојат некои работи кои сакате да ги завршите.

ЉУБОВ: Кога станува збор зз љубовта ситуацијата е вообичаена, не ве очекуваат некои поголеми промени.

ЗДРАВЈЕ: Имунитетот ќе ви биде зајакнат.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Неделен хороскоп 14.05 до 20.05.2018

  Неделен хороскоп 14.05 до 20.05.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Во овој период можна е соработка со странци или некои нови партнери кои ќе ви дадат одлични предлози за…

 • Неделен хороскоп – 07.05.2018 до 13.05.2018

  Неделен хороскоп – 07.05.2018 до 13.05.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можни се бројни конфликти на работа. Обидете се да делувате пријателски и дадете се од себе да се смири…

 • Неделен хороскоп – 09.04.2018 до 15.04.2018

  Неделен хороскоп – 09.04.2018 до 15.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Вашите планови за иднината се прилично нејасни, колегите и соработниците не ве сфаќаат. ЉУБОВ: За да пронајдете личност…

 • Неделен хороскоп – 02.04.2018 до 08.04.2018

  Неделен хороскоп – 02.04.2018 до 08.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Среќни сте поради деловната понуда која сте ја добиле. Ве очекува можност да остварите напредок кој го очекувавте.…

 • Неделен хороскоп – 12.03.2018 до 18.03.2018

  Неделен хороскоп – 12.03.2018 до 18.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекуваат важни случувања на деловниот план во оваа недела, бидете подготвени да одговорите на секоја ситуација. ЉУБОВ: Кога…

 • Неделен хороскоп – 05.03.2018 до 11.03.2018

  Неделен хороскоп – 05.03.2018 до 11.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува поволен период во кој можете да дојдете до некои пари од наследство или отштета. ЉУБОВ: На…

 • Неделен хороскоп – 26.02.2018 до 04.03.2018

  Неделен хороскоп – 26.02.2018 до 04.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува можност да дојдете до подобри комуникации со претпоставените. Ќе успеете да направите промена на работен план.…

 • Неделен хороскоп – 12.02.2018 до 18.02.2018

  Неделен хороскоп – 12.02.2018 до 18.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можно е да не размислувате сосема рационално сега и да сте склони на мали заблуди на деловниот план.…

 • Неделен хороскоп – 05.02.2018 до 11.02.2018

  Неделен хороскоп – 05.02.2018 до 11.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можете да се надевате на значително финансиско подобрување во текот на овој период. ЉУБОВ: На полето за љубов…

 • Неделен хороскоп – 29.01.2018 до 04.02.2018

  Неделен хороскоп – 29.01.2018 до 04.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува многу добра фаза во која воопшто нема да ве загрижуваат никакви деловни проблеми. ЉУБОВ: На полето…