Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 8,098.79 0.29%    BESK 7,738.39 -2.05%    GRNT 743.11 -1.78%    KMB 4,373.93 0.64%    MKSD 204.00 9.68%    MPT 30,016.78 0.05%    MTUR 4,100.00 -0.41%    OHB 6,498.44 0.11%    PPIV 44,500.00 0%    RMDEN16 95.50 0.42%    RZLE 14.00 0%    RZLV 44.00 0%    RZUS 124.82 -0.94%    STB 1,022.50 -0.26%    STBP 1,102.85 0.07%    STIL 132.97 3.31%    TEL 270.00 -1.46%    TNB 13,718.00 3%    TPLF 1,573.88 -1.18%    TTK 860.00 -1.23%    UNI 2,420.09 2.55%    ZILU 238.00 8.18%    

Неделен хороскоп – 27.11.2011 до 03.12.2017

Време: 10:14

Датум: ноември 27, 2017

Категорија: НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

 

РАБОТА: Неповолна недела за кредити или позајмици од било кој вид.

ЉУБОВ: Можно е да ве привлекува зафатено лице, но не сте подготвени за тајна врска.

ЗДРАВЈЕ: Можни се воспаленија или инфекции на мочните патишта, мочниот меур или бубрезите.

 

Бик (21.04 – 21.05)

 

РАБОТА: Деловниот партнер или колегите може да ви создадат мали проблеми во комуникацијата.

ЉУБОВ: Кога станува збор за вашиот брак, постојат некои неразјаснети проблеми кои ви создаваат тензија.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со алергии и иритации на кожата.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

 

РАБОТА: Можни се мали проблеми на работа па цела недела ќе ја посветите на нивно решавање.

ЉУБОВ: Љубовната врска ви влегла во монотонија, а тоа не ви одговара.

ЗДРАВЈЕ: Осетливо, ќе бидете подложни на вирусни инфекции.

 

Рак (22.06 – 22.07)

 

РАБОТА: Нема да и бидете посветени на работата, па така ќе ви се отвори големо слободно време, искористете го паметно.

ЉУБОВ: Некои претставници оваа недела ќе ја пронајдат љубовта на животот.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со кардиоваскуларниот систем.

 

Лав (23.07 – 22.08)

 

РАБОТА: Можно е да ве следи лош период поврзан за работата, ќе претрпите срам или загуби.

ЉУБОВ: Во љубовта оние во долга врска ќе мечтаат за брак, слободните ќе имаат интересна шанса.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со затнати синуси и појава на мигрена.

 

Девица (23.08 – 22.09)

 

РАБОТА: На работа ќе владее одлична атмосфера во односот со колегите и ќе бидете максимално задоволни.

ЉУБОВ: Доколку сте слободни, некое ново познанство би можело да ви се случи оваа недела.

ЗДРАВЈЕ: Можна напнатост, смирете ги нервите.

 

Вага (23.09 – 22.10)

 

РАБОТА: Можно е на деловен план да се појават некои интриги кои ќе ве закочат да напредувате.

ЉУБОВ: Со емотивниот партнер ќе дојдете до одалечување и мали конфликти.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со грбот, вкочанетост но и проблеми со циркулацијата.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

 

РАБОТА: Неделата е поволна за планирање и реализирање на деловно патување во странство.

ЉУБОВ: Многу нешта ги криете во себе и нема да ви биде лесно сите тие чувства да и ги покажете на саканата личност.

ЗДРАВЈЕ: Внимавајте кои намирници ги консумирате, можно е труење.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

 

РАБОТА: Најдобро би било да не очекувате некои големи промени, ниту пак да се трудите да ги направите, ќе си создадете проблем.

ЉУБОВ: Емотивни сте и потребен ви е партнерот, но тој како да нема слух за тоа.

ЗДРАВЈЕ: Замор и нервоза.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

 

РАБОТА: Немојте да ризикувате премногу со парите бидејќи оваа недела не е поволна за тоа.

ЉУБОВ: Партнерот од вас ќе бара повеќе од тоа што вие во моментов можете да му го дадете.

ЗДРАВЈЕ: Исфрлете ги масните намирници одреден период.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

 

РАБОТА: Добро проверете ги сите информации кои оваа недела ќе стигнат до вас на полето за работа.

ЉУБОВ: Интересното познанство кое ви се случило во вас ќе разбуди убави чувства.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со грлото во вид на инфекција.

 

Риби (20.02 – 20.03)

 

РАБОТА: Доколку се занимавате со приватна работа, моменталната фаза не ви е баш најдобра, подобрете некои нешта.

ЉУБОВ: Љубовтната ситуација исто така е комплицирана но сепак ќе пронајдете решение.

ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми поврзани за градниот кош.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Неделен хороскоп 14.05 до 20.05.2018

  Неделен хороскоп 14.05 до 20.05.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Во овој период можна е соработка со странци или некои нови партнери кои ќе ви дадат одлични предлози за…

 • Неделен хороскоп – 07.05.2018 до 13.05.2018

  Неделен хороскоп – 07.05.2018 до 13.05.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можни се бројни конфликти на работа. Обидете се да делувате пријателски и дадете се од себе да се смири…

 • Неделен хороскоп – 09.04.2018 до 15.04.2018

  Неделен хороскоп – 09.04.2018 до 15.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Вашите планови за иднината се прилично нејасни, колегите и соработниците не ве сфаќаат. ЉУБОВ: За да пронајдете личност…

 • Неделен хороскоп – 02.04.2018 до 08.04.2018

  Неделен хороскоп – 02.04.2018 до 08.04.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Среќни сте поради деловната понуда која сте ја добиле. Ве очекува можност да остварите напредок кој го очекувавте.…

 • Неделен хороскоп – 12.03.2018 до 18.03.2018

  Неделен хороскоп – 12.03.2018 до 18.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекуваат важни случувања на деловниот план во оваа недела, бидете подготвени да одговорите на секоја ситуација. ЉУБОВ: Кога…

 • Неделен хороскоп – 05.03.2018 до 11.03.2018

  Неделен хороскоп – 05.03.2018 до 11.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува поволен период во кој можете да дојдете до некои пари од наследство или отштета. ЉУБОВ: На…

 • Неделен хороскоп – 26.02.2018 до 04.03.2018

  Неделен хороскоп – 26.02.2018 до 04.03.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува можност да дојдете до подобри комуникации со претпоставените. Ќе успеете да направите промена на работен план.…

 • Неделен хороскоп – 12.02.2018 до 18.02.2018

  Неделен хороскоп – 12.02.2018 до 18.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можно е да не размислувате сосема рационално сега и да сте склони на мали заблуди на деловниот план.…

 • Неделен хороскоп – 05.02.2018 до 11.02.2018

  Неделен хороскоп – 05.02.2018 до 11.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можете да се надевате на значително финансиско подобрување во текот на овој период. ЉУБОВ: На полето за љубов…

 • Неделен хороскоп – 29.01.2018 до 04.02.2018

  Неделен хороскоп – 29.01.2018 до 04.02.2018

    Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува многу добра фаза во која воопшто нема да ве загрижуваат никакви деловни проблеми. ЉУБОВ: На полето…