вторник, октомври 19, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

По завршувањето на процесот на аквизиција на Комерцијална банка а.д. Белград НЛБ станува трета по големина банка во Србија според актива

Со денешното стекнување сопственост на 83,23% обични акции во Комерцијална банка а.д. Белград (КБ), НЛБ го направи последниот чекор во ...

Прочитај повеќе

НЛБ Банка со повик за ажурирање на податоците на клиентите со цел навремена достава на платежните картички

НЛБ Банка ги повикува клиентите - корисници на домашни платежни картички за финансиска поддршка, со цел точна и навремена достава ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 6 1 2 6
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00