среда, април 21, 2021
11 °c
Skopje
10 ° сре
12 ° чет
8 ° пет

Во Македонија 1,28 милиони интернет корисници и околу милион Фејсбук профили

Во Македонија интернет користат 1.281.000 или 61,2 отсто од вкупното население, покажуваат податоците на специјализираниот статистички веб сајт Интернет ворлд ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 6 1 2 6