понеделник, 11 декември 2023
ПочетнаМАРКЕТИНГФотографијата која го скара интернетот „На која страна гледа овој коњ?“

Фотографијата која го скара интернетот „На која страна гледа овој коњ?“

Британски фотограф случајно направил фотографија која предизвика илјадници реакции. Луѓето едноставно не можат да се договорат дали коњот гледа во камерата или во сонцето? Што велите вие?

НАЈНОВИ ВЕСТИ

ХОРОСКОП