29 мај, 2024
ПочетнаМАРКЕТИНГФото на денот: Кога ќе те вработат преку партија

Фото на денот: Кога ќе те вработат преку партија

Деновиве се актуелни случувањата помеѓу власта и директорот на Држвен пазарен инспекторат Стојко Пауновски, кој јавно обзнани дека не сака да вработува некомпетентни кадри. На фотографијата подоле е прикажан реален приказ на партиски вработувања во државава.

НАЈНОВИ ВЕСТИ

ХОРОСКОП