Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 12,330.78 0.07%    GRNT 950.00 -1.33%    KMB 6,199.77 -0.05%    KVAS 15,520.00 -3%    MPT 64,302.72 -0.98%    RMDEN12 99.50 0%    RZLE 15.00 25%    SKOV 20.00 0%    ZILU 167.00 -14.36%    ZPOG 1,800.00 0%    

Викенд хороскоп 04-05.07.2020

Време: 06:07

Датум: јули 4, 2020

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Иако ви тежат врз главата некои деловни договори, сепак овој викенд ќе одлучите да паузирате од работата. Во љубовта отворено ќе му покажете на партнерот што очекувате од вашиот однос.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Сте претрпеле некоја загуба неодамна, па сега и најмалиот денар ќе ви изгледа добро. Не се разочарувајте наскоро ќе дојде подобрување. Викендов ќе ви биде одличен кога станува збор за љубовта.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Имате добри идеи кои се лесно применливи на деловното поле, но оставете ги тие активности за понеделник. Во љубовта ве очекува интересен викенд исполнет со страст и возбуда.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Викендов ќе имате силна и нагласена интуиција и треба да ја послушате. Вашето внатрешно чувство ќе ви ги даде сите одговори. На љубовното поле ве очекуваат мали но слатки кавги.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Доколку соработувате со некој Јарец, успехот ви е загарантиран. Можете да се надевате на генерално позитивни околности. Во љубовта ве очекува флерт со некое интересно лице, оние во врска или брак ќе уживааат во стабилноста.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Викендов ќе бидете подготвени за многу работа, и ќе успеете да ги завршите сите деловни нешта. Вашиот ладен став многу лесно може да ве одалечи од партнерот, па затоа внимавајте.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Доколку сте се надевале на деловна соработка со странство, викендов е поволен период за тоа. Во љубовта слободните нема да бидат заинтересирани за нова врска, а оние во врска ќе се одлучат да патуваат со партнерот.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Ве очекува солидно подобрување на финансиите. Можете да се надевате на генерално поволен викенд. Во љубовта имате потреба да завршите со самотијата доколку немате партнер, а оние во врска или брак ќе уживаат.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Викендот ќе ви биде поволен за активностите на работното место. Во љубовта ве очекува интересен настан кој ви го приредил партнерот, опуштете се и уживајте.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Ве очекува важен викенд на деловното поле, во кој ќе сумирате многу нешта. Ќе одлучите кон што сакате да се движите од понеделник. Љубовната ситуација ќе ви биде многу добра.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Можете да предвидите што ќе се случува на деловен план, а тоа за вас е веќе успех. Во љубовта ве очекуваат изненадувања, дел пријатни, дел не, но сепак скротете ги емоциите и не реагирајте премногу бурно.

 

Риби (20.02 – 20.03)

За време на викендот можно е да се одлучите за некој вид на семеен бизнис. Ќе побарате поддршка од семејството. Во љубовта ве очекува стабилна состојба, ќе бидете во добро расположение.

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 10.08.2020

  Дневен хороскоп 10.08.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Уште еден ден со проблеми на работа. Ако очекувавте овој ден да ви донесе успех, тогаш откажете се од таа…

 • Викенд хороскоп 08-09.08.2020

  Викенд хороскоп 08-09.08.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе наидувате на пофалби кои изразуваат поддршка и воодушевување. Прифатете ги со отворено срце и не заборавајте искрено да се…

 • Дневен хороскоп 07.08.2020

  Дневен хороскоп 07.08.2020

    Овен (21.03 – 20.04) На вашето работно место ќе се бара стекнување на некои нови знаења од техниката и технологијата. Или можеби ќе добиете…

 • Дневен хороскоп 06.08.2020

  Дневен хороскоп 06.08.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Денес, доброто расположение и позитивноста ќе биде она што ќе ви го одбележи денот, дури ќе пробате да ги развеселите…

 • Дневен хороскоп 05.08.2020

  Дневен хороскоп 05.08.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Можеби нема да бидете изморени, но секојдневните обврски ќе ви станат досадни и ќе ви дојдат преку глава. Потрудете се…

 • Дневен хороскоп 04.08.2020

  Дневен хороскоп 04.08.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Непријатни моменти во животот едноставно не умеете да ги гледате од поинаква перспектива од онаа реалната. Исто така, поседувате доволно…

 • Дневен хороскоп 03.08.2020

  Дневен хороскоп 03.08.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Задоволни сте со своите постигнувања и сметате дека сте направиле голем успех. Сите ќе бидат горди на вас. Во љубовта…

 • Викенд хороскоп 01-02.08.2020

  Викенд хороскоп 01-02.08.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Имате различни интереси, но не можете да се одлучите за најдоброто решение. Во желбата за лично докажување направете го она…

 • Дневен хороскоп 31.07.2020

  Дневен хороскоп 31.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04) На професионално поле ве очекува пофалба од вашите претпоставени, за вашата сработена работа досега. Токму тоа ќе ви го подобри…

 • Дневен хороскоп 30.07.2020

  Дневен хороскоп 30.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Наметнете се со своите идеи, но немојте да бидете нападни, само така ќе успеете. Ослободете се од напнатоста и нервозата,…