Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 12,301.16 -0.35%    FERS 59,500.00 8.06%    GRNT 975.00 -1.57%    KMB 5,882.48 -0.26%    MPT 67,967.90 -0.05%    RZEK 68.00 41.67%    SBT 2,765.00 -2.98%    STB 1,183.55 2.97%    STIL 66.00 9.2%    TNB 16,102.00 -1.21%    TTK 1,250.00 2.46%    UNI 2,075.64 -0.22%    

Викенд хороскоп 28-29.03.2020

Време: 06:02

Датум: март 28, 2020

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Подготвени сте да започнете некоја нова работа која одамна ви е предизвик. Во љубовта ве очекува некоја промена на подобро, потрудете се и вие да дадете се од себе.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Ве очекуваат многу позитивни и добри случувања во деловното опкружување. Можете да се надевате на убави вести. Уживате во позитивниот однос со саканото лице. Покрај тоа што сте љубовници, имате и искрен пријателски однос.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

На работното место нема да ви се остварат баш сите желби, но не се разочарувајте. Во љубовта пред вас е нова етапа која на слободните ќе им донесе нов партнер, а на оние во врска или брак можност за следен посмел чекор.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Викендов нема да ви биде претерано поволен бидејки ќе морате да го преседите дома. Оние кои се слободни ќе имаат одлична прилика преку социјалните мрежи да запознаат совршено лице.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Ќе ве фати нервоза, бидејќи не гледате напредок на деловниот план. Од партнерот ќе добиете големо внимание па така лесно ќе го пребродите кризниот период.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Во контактот со околината можете да имате мали недоразбирања. Сепак, не би требало да постојат некои критични случувања. Ќе ви се случи некое ново познанство на социјалните мрежи.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Можно е некои работи да не се онака како што посакувате, но тоа не е причина за очајување. Потребно е да поработите на себе за да дојдете до емотивна среќа.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Денот не е поволен за финансиски трансакции, ниту за ризици на ова поле. Останете дома. Случувањата од минатото ќе ве убедат да бидете подобар човек.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Ви доаѓа прилика за успех на деловен план. Потрудете се да им се посветите на обврските. Време е за искрен разговор со вашиот партнер.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Подготвени сте за нови деловни потфати, но периодов не го дозволува тоа. Се чувствувате гордо и имате голема самодоверба. Некоја нова љубовна понуда многу ќе ви се допадне.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Можно е дека ќе успеете да дојдете до пресврт на љубовен план. Горди сте на се што сте постигнале. Подготвени сте за нови случувања.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Ве очекуваат некои деловни понуди. Можете да се надевате на поволна прилика да остварите заработка. Комуникацијата е клуч за решавање на моменталните љубовни проблеми кои ве мачат.

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 29.05.2020

  Дневен хороскоп 29.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Многу сте самоуверени и ќе бидете подготвени за клучни одлуки. Можно е да се најдете во центарот на некоја сложена…

 • Дневен хороскоп 28.05.2020

  Дневен хороскоп 28.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе бидете напнати, а работните задачи нема целосно до крај да ги извршувате. Избегнувајте кавги и внимавајте од непријателства, бидејќи…

 • Дневен хороскоп 27.05.2020

  Дневен хороскоп 27.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе функционирате под влијание на радосни вести и пријатни изненадувања. На професионален план некој ваш соработник ќе ви помогне да…

 • Дневен хороскоп 26.05.2020

  Дневен хороскоп 26.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Денешниот ден ќе ви донесе нова можност за остварување на контакти кои ќе ви помогнат во бизнисот. Оние кои сеуште…

 • Викенд хороскоп 23-24.05.2020

  Викенд хороскоп 23-24.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Крајно време е да престанете да се грижите за обврските и да почнете да размислувате малку позитивно. Не е крај…

 • Дневен хороскоп 22.05.2020

  Дневен хороскоп 22.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Имате голем број на планови. Заинтересирани сте, но сепак, не ќе можете се одеднаш да реализирате. Овој ден ви носи…

 • Дневен хороскоп 21.05.2020

  Дневен хороскоп 21.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Наместо само да планирате, почнете и да делувате. Со тоа ќе ги зголемите шансите за успех. Наместо да седите и…

 • Дневен хороскоп 20.05.2020

  Дневен хороскоп 20.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Ако имате некој проблем кој ве наведува емоционално да се затворате во себе, тоа ќе донесе вистинска бура во вашата…

 • Дневен хороскоп 19.05.2020

  Дневен хороскоп 19.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Влегувате во период на свежи почетоци, нови можности и идеи кои ќе донесат среќа на вашето лице. Можно е да…

 • Дневен хороскоп 18.05.2020

  Дневен хороскоп 18.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Самодовербата, психичката сила и храброста ви се на високо ниво и ќе ви помогнат да се изборите со сите предизвици.…