Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 12,301.16 -0.35%    FERS 59,500.00 8.06%    GRNT 975.00 -1.57%    KMB 5,882.48 -0.26%    MPT 67,967.90 -0.05%    RZEK 68.00 41.67%    SBT 2,765.00 -2.98%    STB 1,183.55 2.97%    STIL 66.00 9.2%    TNB 16,102.00 -1.21%    TTK 1,250.00 2.46%    UNI 2,075.64 -0.22%    

Дневен хороскоп 25.03.2020

Време: 06:09

Датум: март 25, 2020

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Имате впечаток како да ги решавате проблемите на сите. Емотивно сте неодлучни, може да се случи некое лице да ве измами. Вистински момент е малку да одморите од случувањата.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Материјалната ситуација се поправа. Ја имате потребната сила и енергија се успешно да завршите. Склони сте да криете колку заработувате, а тоа кај домашните и партнерот ќе ви создаде проблеми.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Иако ви се чини дека понудата за работа е лоша за вас, ви се советува да ја прифатите. Избегнувајте расправии со партнерот, особено кога станува збор за трошоците. Слободните лица можеби ќе најдат некоја нова љубов.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Искористете го својот интелект и способност за комуникација бидејќи е можна одлична деловна шанса. Избрзаните одлуки можат да ви донесат проблеми. Материјалната ситуација ви е задоволителна. Не сте задоволни со емотивниот живот.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Интуицијата ви е добра и ќе успеете да направите нешто што посакувате. Бидејќи сакате самостојна работа прифатете некоја работа која можете да ја обавувате во својот дом. Заработката и понатака ви доаѓа преку партнерот. Избегнувајте цигари.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Полни сте со енергија и елан да ги решите сите препреки кои се пред вас. Способни сте и иницијативни. Паричната ситуација полека станува се подобра и постабилна. Емотивно сте во дилема што да направите. Стабилна и добра здравствена ситуација.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Ќе бидете пофалени од страна на претпоставените, што во овој момент многу ќе ви значи. Материјалната ситуација полека се менува, на подобро. Можни се проблеми со партнерот. Чувајте се од можни настинки.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Ви се препорачува максимално внимание во контактите со лицата во кои немате доволно доверба. Материјалната ситуација станува проблематична. Ве оптеретуваат емотивни проблеми, понекогаш ни самите на знаете што сакате. Проверете го видот.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Тешко ја поднесувате незавидната ситуација на работа и поради тоа можете да бидете во неприлика. Потпрете се на мислењето на партнерот и несебичната помош. Емотивно сте во многу успешна врска. Нервозата ќе ви го расипе расположението.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Чувајте се од можни грешки. Работите не ги согледувате реално и јасно. Паричната ситуација сепак е задоволувачка. Емотивно сте напнати, избегнувајте судири и расправии со партнерот. Осетлив ви е црниот дроб, избегнувајте масна храна и алкохол.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Задоволни сте бидејќи работите се одвиваат онака како што сакате. Заработката е солидна, но вие сакате и заслужувате повеќе. Во љубовта имате премногу барања, а љубомората го оптеретува вашиот партнер. Здравствената ситуација ви е добра.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Ситуацијата на работа е подобра отколку што мислите. Доколку малку повеќе се потрудите ќе бидете посебно задоволни со заработката во овој период. Можна е некоја мала минлива врска со лице кое некогаш многу ви значело. Можни се проблеми со забите.

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 29.05.2020

  Дневен хороскоп 29.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Многу сте самоуверени и ќе бидете подготвени за клучни одлуки. Можно е да се најдете во центарот на некоја сложена…

 • Дневен хороскоп 28.05.2020

  Дневен хороскоп 28.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе бидете напнати, а работните задачи нема целосно до крај да ги извршувате. Избегнувајте кавги и внимавајте од непријателства, бидејќи…

 • Дневен хороскоп 27.05.2020

  Дневен хороскоп 27.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе функционирате под влијание на радосни вести и пријатни изненадувања. На професионален план некој ваш соработник ќе ви помогне да…

 • Дневен хороскоп 26.05.2020

  Дневен хороскоп 26.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Денешниот ден ќе ви донесе нова можност за остварување на контакти кои ќе ви помогнат во бизнисот. Оние кои сеуште…

 • Викенд хороскоп 23-24.05.2020

  Викенд хороскоп 23-24.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Крајно време е да престанете да се грижите за обврските и да почнете да размислувате малку позитивно. Не е крај…

 • Дневен хороскоп 22.05.2020

  Дневен хороскоп 22.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Имате голем број на планови. Заинтересирани сте, но сепак, не ќе можете се одеднаш да реализирате. Овој ден ви носи…

 • Дневен хороскоп 21.05.2020

  Дневен хороскоп 21.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Наместо само да планирате, почнете и да делувате. Со тоа ќе ги зголемите шансите за успех. Наместо да седите и…

 • Дневен хороскоп 20.05.2020

  Дневен хороскоп 20.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Ако имате некој проблем кој ве наведува емоционално да се затворате во себе, тоа ќе донесе вистинска бура во вашата…

 • Дневен хороскоп 19.05.2020

  Дневен хороскоп 19.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Влегувате во период на свежи почетоци, нови можности и идеи кои ќе донесат среќа на вашето лице. Можно е да…

 • Дневен хороскоп 18.05.2020

  Дневен хороскоп 18.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Самодовербата, психичката сила и храброста ви се на високо ниво и ќе ви помогнат да се изборите со сите предизвици.…