Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 12,301.16 -0.35%    FERS 59,500.00 8.06%    GRNT 975.00 -1.57%    KMB 5,882.48 -0.26%    MPT 67,967.90 -0.05%    RZEK 68.00 41.67%    SBT 2,765.00 -2.98%    STB 1,183.55 2.97%    STIL 66.00 9.2%    TNB 16,102.00 -1.21%    TTK 1,250.00 2.46%    UNI 2,075.64 -0.22%    

Викенд хороскоп 21-22.03.2020

Време: 06:24

Датум: март 21, 2020

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Комуникацијата со деловното опкружување е многу добра. Можете да очекувате позитивни вести. Покажете ги искрено вашите чувства кон саканото лице.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Ве очекува ненадејна добивка на полето на финансиите. Можете да се надевате на значителни подобрувања. Отворено ќе ги покажувате емоциите со цел саканото лице покрај вас сигурно да се чувствува.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Периодот не е најповолен за професионално усовршување. Емоциите викендов се силно нагласени. Уживајте во прегратките на партнерот.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Внимавајте да не бидете претерано наметливи на работа. Дајте им простор и на другите. Од далеку го набљудувате лицето кое ви се допаѓа и му се восхитувате.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Не очекувајте постојано помош од соработниците. Некои нешта мора да ги обавите сами. Полето за флерт ви е многу нагласено овој викенд, очекувајте нешто интересно.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Викендов ќе добиете прилика да ги покажете сите таленти и способности кои ги имате. На слободните им се допаѓа една личност со која соработуваат. Ве очекува интересен период на полето на љубовта.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Ве очекува решение на деловните проблеми, па затоа немате повеќе причина за грижи. Оние во врска викендот ќе го поминат со партнерот. Оние кои се сами ќе уживаат во некое ново познанство.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Можно е дека ќе донесете некои избрзани одлуки кои директоно ќе влијаат на состојбата на вашиот финансиски план. Можен е флерт со зафатено лице.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Премногу се потпирате на туѓите ветувања. Бидете повеќе самостојни. Можете да очекувате дека саканото лице ќе биде расположено за дружба со вас.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Имате некои неочекувани деловни обврски и се трудите се да завршите на време. Точноста и прецизноста ви се многу важни. Очекувајте стабилна ситуација на полето за љубов.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Викендов нема да имате воопшто работа, па можете конечно малку да одморите и да си се посветите на себе си и семејството. Очекувајте возбудливи случувања на полето за љубов.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Нови случувања на деловен план ви ја враќаат насмевката на лицето. Можете да очекувате позитивни случувања. Односот со саканото лице конечно се менува на подобро.

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 29.05.2020

  Дневен хороскоп 29.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Многу сте самоуверени и ќе бидете подготвени за клучни одлуки. Можно е да се најдете во центарот на некоја сложена…

 • Дневен хороскоп 28.05.2020

  Дневен хороскоп 28.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе бидете напнати, а работните задачи нема целосно до крај да ги извршувате. Избегнувајте кавги и внимавајте од непријателства, бидејќи…

 • Дневен хороскоп 27.05.2020

  Дневен хороскоп 27.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе функционирате под влијание на радосни вести и пријатни изненадувања. На професионален план некој ваш соработник ќе ви помогне да…

 • Дневен хороскоп 26.05.2020

  Дневен хороскоп 26.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Денешниот ден ќе ви донесе нова можност за остварување на контакти кои ќе ви помогнат во бизнисот. Оние кои сеуште…

 • Викенд хороскоп 23-24.05.2020

  Викенд хороскоп 23-24.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Крајно време е да престанете да се грижите за обврските и да почнете да размислувате малку позитивно. Не е крај…

 • Дневен хороскоп 22.05.2020

  Дневен хороскоп 22.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Имате голем број на планови. Заинтересирани сте, но сепак, не ќе можете се одеднаш да реализирате. Овој ден ви носи…

 • Дневен хороскоп 21.05.2020

  Дневен хороскоп 21.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Наместо само да планирате, почнете и да делувате. Со тоа ќе ги зголемите шансите за успех. Наместо да седите и…

 • Дневен хороскоп 20.05.2020

  Дневен хороскоп 20.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Ако имате некој проблем кој ве наведува емоционално да се затворате во себе, тоа ќе донесе вистинска бура во вашата…

 • Дневен хороскоп 19.05.2020

  Дневен хороскоп 19.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Влегувате во период на свежи почетоци, нови можности и идеи кои ќе донесат среќа на вашето лице. Можно е да…

 • Дневен хороскоп 18.05.2020

  Дневен хороскоп 18.05.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Самодовербата, психичката сила и храброста ви се на високо ниво и ќе ви помогнат да се изборите со сите предизвици.…