Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 9,091.31 -3.86%    BESK 5,700.00 0.56%    FERS 53,460.00 -10%    GRNT 700.00 -2.75%    KMB 5,115.79 -8.9%    MPT 43,531.49 -9.43%    MTUR 3,969.00 -9.98%    OHB 4,306.25 -9.34%    RZUS 54.00 -8.47%    STB 835.13 -0.82%    TEL 263.89 -1.53%    TNB 13,086.00 -10%    TTK 1,083.11 -9.92%    

Дневен хороскоп 21.02.2020

Време: 06:15

Датум: февруари 21, 2020

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Немојте да реагирате во афект, ниту да донесувате брзоплети одлуки. Дајте си на себе си повеќе време. Можно е да имате прилика да влезете во врска на далечина.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Некој од соработниците или шефовите ќе врши огромен притисок врз вас. Време е да ги покажете забите. Во љубовта доколку ви се допаѓа личност родена во знакот на Вага, денес е идеален ден да и пријдете.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Ве очекуваат помалку препирки или проблеми во комуникацијата со надредените. Тензијата меѓу вас и саканото лице е се потешка. Обидете се да го решите тоа пред проблемот да кулминира.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Денот не е добар за документи и судски прашања. Ве советуваме да ги одложите за наредната недела. Во љубовта ќе ви одговара малку да се дистанцирате од саканото лице.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Можни се големи проблеми на финансиски план. Не дозволувајте тоа да ве демотивира. Во љубовта ќе бидете љубоморни и тоа отворено ќе го покажувате.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Ако имате било какви недоразбирања во врска со деловниот партнер сега ќе ги решите и најверојатно ќе јa прекинете соработката. Во љубовта препорака е добро да размислите пред да го повлечете следниот потег.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Имате чувство дека ви е многу тешко да се истакнете, Не се грижете, ќе дојдат и вашите пет минути. Во љубовта не ви се допаѓа ставот кој саканото лице го има кон вас. Можна е расправија.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Престанете да се потпирате на среќата, кога станува збор за работата. Ве очекува драстична промена на љубовен план.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Ве очекуваат лоши вести поврзани за некои недвижнини или земјиште. Не се чувствувате сигурно и сакано покрај својот партнер. Во вашиот однос преовладува тензија.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Можно е да зажалите бидејќи сте откажале некоја деловна соработка. Не се грижете, наредниот период ќе биде многу погоден. Доколку ви се допаѓа некоја личност која е помлада од вас, ве очекува интересна комуникација.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Наглите промени на финансиски план прават да се чувствувате несигурно и незадоволно. Сметате дека саканото лице би требало да ве поддржува во се. Меѓутоа, реалноста е нешто друго.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Неповолен ден за донесување на одлуки. Одложете ги состаноците за крајот на неделата. Делувате нервозно и несигурно, па саканото лице доаѓа до заклучок дека нешто не е во ред.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Викенд хороскоп 28-29.03.2020

  Викенд хороскоп 28-29.03.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Подготвени сте да започнете некоја нова работа која одамна ви е предизвик. Во љубовта ве очекува некоја промена на подобро,…

 • Дневен хороскоп 27.03.2020

  Дневен хороскоп 27.03.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Шефовите од вас очекуваат нешто што вие не сте подготвени да го дадете. Не трпете неправда иако тоа може да…

 • Дневен хороскоп 26.03.2020

  Дневен хороскоп 26.03.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Иако ви се чини дека понудата за работа е лоша за вас, ви се советува да ја прифатите. Избегнувајте расправии…

 • Дневен хороскоп 25.03.2020

  Дневен хороскоп 25.03.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Имате впечаток како да ги решавате проблемите на сите. Емотивно сте неодлучни, може да се случи некое лице да ве…

 • Дневен хороскоп 24.03.2020

  Дневен хороскоп 24.03.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Верувајте во себе. Единствено така ќе постигнете се што сте замислиле. Саканото лице би сакало да му посветите повеќе внимание.…

 • Дневен хороскоп 23.03.2020

  Дневен хороскоп 23.03.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Денешниот ден ќе изобилува со позитивност и ведрина. Желни сте за пријатели и забава. Чувствувате наплив на емоции кои ве…

 • Викенд хороскоп 21-22.03.2020

  Викенд хороскоп 21-22.03.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Комуникацијата со деловното опкружување е многу добра. Можете да очекувате позитивни вести. Покажете ги искрено вашите чувства кон саканото лице.…

 • Дневен хороскоп 20.03.2020

  Дневен хороскоп 20.03.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Одличен ден за работа. Се што ќе започнете ќе биде успешно завршено. Не сте сигурни дали личноста која ја сакате…

 • Дневен хороскоп 19.03.2020

  Дневен хороскоп 19.03.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Планетите ве штитат на тој начин што ви испраќаат позитивна енергија и позитивни случувања. Внимавајте да не се активирате и…

 • Дневен хороскоп 18.03.2020

  Дневен хороскоп 18.03.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Имате впечаток дека работата која ја обавувате не ви дозволува да бидете во центар на вниманието, онолку колку што заслужувате.…