Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 13,298.85 0.14%    BESK 7,500.00 0%    EUPF 63.00 1.61%    GRNT 1,179.34 -0.08%    KMB 7,624.02 -0.32%    MPT 77,996.67 -0.07%    OKTA 4,550.00 0.95%    PPIV 37,830.00 -3%    RZEK 48.00 0%    RZTK 701.00 -0.57%    STB 1,301.00 0.08%    STIL 92.00 -1.03%    TETE 2,250.00 -1.04%    TNB 19,200.00 -1.03%    UNI 2,221.00 -2.01%    ZPKO 2,900.00 7.69%    

Дневен хороскоп 14.02.2020

Време: 06:25

Датум: февруари 14, 2020

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Потрудете се максимално да и се посветите на работата. На моменталното работно место ќе ви бидат дадени големи шанси. Во љубовта можно е да се чувствувате малку осамено.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Потрудете се денес да не се впуштате во конфликти со надредените, можно е лошо да завршите. Во љубовта денес нема да имате време за партнерот, па ќе му го завртите грбот.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Денот не е поволен за било какви процеси или формалности. Доколку ви е потребна некаква документација, почекајте поповолен период. Ви се допаѓа некое лице кое кон вас се однесува ладно.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Стравувате за својата финансиска стабилност. Можни се загуби. Поведете сметка за тоа. Во љубовта повлечени сте во себе, а тоа не одговара на вас, па партнерот ќе биде зачуден од однесувањето.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Размислувате за некоја деловна соработка која уште одамна ви била предложена. Можно е да ја обновите. Сметате дека партнерот има претерано тежок карактер за некои работи и не можете да го промените.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Имате впечаток дека бројни деловни обврски ве кочат. Нема да се чувствувате добро во деловното опкружување. Во љубовта тажни сте од некоја причина. Лесно ќе влегувате во депресивна состојба.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Немојте денес да играте на среќа, бидејќи таа нема да функционира баш најдобро. Приземјте ги вашите ставови. Во љубовта ќе почувствувате одбивање од страна на партнерот или ќе слушнете нешто што нема да ви се допадне.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Денот не е поволен ако се занимавате со недвижнини или продажба на земјиште. Поведете сметка за можни загуби. Доколку сте во брак ве очекува прилично тежок ден.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Избегнувајте важни деловни преговори денес. Денот ќе биде поволен само за рутински обврски. Во љубовта лесно ќе влегувате во кавга со партнерот.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Финансиите во моментов не ви се во најсјајна фаза. Потрудете се да не трошите премногу пари. Не сте сигурни во своите чувства и ќе се повлечете во себе, а тоа на партнерот многу ќе му пречи.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Нема да донесете позитивни деловни одлуки, па затоа денес најдобро е воопшто да не носите никакви одлуки. Во љубовта ќе делувате незаинтересирано за партнерот, иако тоа не е вистина.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Загрижени сте за деловната иднина бидејќи не можете да видите јасна слика од моменталните случувања. Почекајте малку пред да повлечете потези. Во љубовта ќе чувствувате несигурност, нема да верувате во партнерот.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 19.02.2020

  Дневен хороскоп 19.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Некој упорно ги коментира вашите постапки, што може да доведе до кавга. Не ви одговара тоа што сте центар на вниманието.…

 • Дневен хороскоп 18.02.2020

  Дневен хороскоп 18.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Одлично ги решавате проблемите. Станувате значително одлучни во своите барања, а во тоа ви помага поседувањето на некои многу важни…

 • Дневен хороскоп 17.02.2020

  Дневен хороскоп 17.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Многу сте задоволни со она што до сега сте го направиле. Ќе ги добиете потребните совети. Во љубовта можете добро…

 • Викенд хороскоп 15-16.02.2020

  Викенд хороскоп 15-16.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Парите многу добро ќе се вклопат во вашите планови околу домот. Имате многу добри идеи и време е да почнете…

 • Дневен хороскоп 13.02.2020

  Дневен хороскоп 13.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Можно е да немате доволно доверба во својот деловен партнер и тоа ќе ви создава голема кочница на полето на…

 • Дневен хороскоп 12.02.2020

  Дневен хороскоп 12.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Разговорите што ги имавте во изминатата недела, денес можат да ви донесат успешен договор и континуиран финансиски прилив во следниот…

 • Дневен хороскоп 11.02.2020

  Дневен хороскоп 11.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Денес ќе се обидете да разговарате со некои пријатели за да сфатите колкав е вашиот удел во озборувањата коишто се…

 • Дневен хороскоп 10.02.2020

  Дневен хороскоп 10.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Сметате дека не постои задача која не можете да ја завршите. Ова може да предизвика завист кај колегите, и затоа…

 • Викенд хороскоп 08-09.02.2020

  Викенд хороскоп 08-09.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Не оставате доволно убедлив впечаток на колегите и соработниците. Во љубовта нема причина да го прикривате вашето нерасположение пред саканото…

 • Дневен хороскоп 07.02.2020

  Дневен хороскоп 07.02.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе добиете многу интересен деловен предлог. Размислете добро пред било што да прифатите. Партнерот ги одредува правилата на емотивното однесување,…