Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 11,903.09 0%    GRNT 951.88 -0.54%    KMB 5,999.03 0.13%    MPT 65,000.00 0.04%    OKTA 3,153.00 0%    RZUS 50.00 0%    SBT 2,600.00 8.29%    STB 1,070.00 1.42%    STIL 77.00 -1.28%    TEL 320.00 0%    TNB 16,350.00 -0.61%    TTK 1,282.00 9.57%    

Дневен хороскоп 13.02.2020

Време: 06:05

Датум: февруари 13, 2020

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Можно е да немате доволно доверба во својот деловен партнер и тоа ќе ви создава голема кочница на полето на работата. Во љубовта можете да сметате на подобрување на односите со саканото лице.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Можно е сите соработници да не се искрени со вас. Обидете се да се потпрете само на најдоверливите. Со саканото лице ќе имате некои проблеми кои веќе неколку пати се повторуваат.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Потрудете се мирно да прифатите некои компликации кои се појавиле и не паничете поради тоа. Во љубовта важно е да направите компромис со саканото лице.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Можно е денес да не успеете да реализирате нешто што сте го замислиле. Во љубовта важно е со саканото лице да зборувате отворено за се што чувствувате.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Пред вас е многу позитивен ден на деловен план. Денес ќе обавите многу корисни работи. Во љубовта уживајте во романтичната атмосфера со саканото лице. Вашата врска е квалитетна.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Не си дозволувајте нервозата да ве поремети. Важно е да останете прибрани. Во љубовта сте во потрага по личност која ќе ве покрене на сите нивоа, и интелектуално и емотивно.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Овој ден не е претерано поволен за работа. Најдобро е да немате големи очекувања. Во љубовта можете да очекувате дека саканото лице ќе ви пружи стабилност и утеха во тешките моменти.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Поволен ден ако се занимавате со креативна работа. Во љубовта слободните ќе влезат во контакт со лице кое е многу мистериозно. Сепак не му верувајте се што ќе ви каже, внимавајте да не носи маска.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Вашата креативност доаѓа до израз и можете да очекувате дека тоа на некој начин ќе ви се исплати денес. Во љубовта ве очекува интересно познанство. Ќе бидете во контакт со повеќе лица.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Можно е да не сте баш блиску до остварување на сите свои цели но тоа не значи дека имате намера да се откажете. Ви се допаѓа личност која досега не се покажала како заинтересирана за вас. Не сте сигурни што да правите.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Повикот со познаник со кој претходно сте соработувале би можел да ви го промени погледот на моменталната деловна состојба. Во љубовта можете да очекувате прилика за необврзувачка авантура или флерт.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Размислувате за тоа да ја прекинете новата работа но не сте сосема сигурни што најмногу би ви се исплатело. Во љубовта ќе имате проблеми со љубоморниот партнер.

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 13.07.2020

  Дневен хороскоп 13.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Вашето расположение ќе биде на ниво денеска. Останете така позитивни во текот на целиот ден и поминете го поголемиот дел…

 • Викенд хороскоп 11-12.07.2020

  Викенд хороскоп 11-12.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Одредете приоритети и придржувајте се строго кон нив. Љубовниот партнер ќе покаже иницијатива во важните прашања, а вие не бидете…

 • Дневен хороскоп 10.07.2020

  Дневен хороскоп 10.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Доколку сте доволно искрени, потребно е да ја преземете одговорноста за вашите постапки. Докажете си на себе и на другите…

 • Дневен хороскоп 09.07.2020

  Дневен хороскоп 09.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Денес стојте подалеку од безначајни ситници и нешта кои нема да ви донесат аплауз. Времето кое ќе го заштедите посветете…

 • Дневен хороскоп 08.07.2020

  Дневен хороскоп 08.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Можеби нема да ви оди во љубовта, но затоа се тука пријателите. Тие ќе направат такви планови, што ќе заборавите…

 • Дневен хороскоп 06.07.2020

  Дневен хороскоп 06.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Запаметете дека себичноста не е добра особина, па затоа потрудете се да бидете по великодушни кога станува збор за пријателството,…

 • Викенд хороскоп 04-05.07.2020

  Викенд хороскоп 04-05.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Иако ви тежат врз главата некои деловни договори, сепак овој викенд ќе одлучите да паузирате од работата. Во љубовта отворено…

 • Дневен хороскоп 03.07.2020

  Дневен хороскоп 03.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Упорно сакате вербално да се докажете, мислите дека секогаш сте во право. Бидете трпеливи, бидејќи може да се исцрпите докрај…

 • Дневен хороскоп 02.07.2020

  Дневен хороскоп 02.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Потрудете се да бидете тактични. Не дозволувајте никој да влијае на вашиот живот. Партнерот сака да доминира, но не му…

 • Дневен хороскоп 01.07.2020

  Дневен хороскоп 01.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Денешниот ден ќе го поминете вообичаено, а доколку завладее досадата пронајдете нешто што ќе ве одржува среќни. Доколку имате хоби,…