Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 11,903.09 0%    GRNT 951.88 -0.54%    KMB 5,999.03 0.13%    MPT 65,000.00 0.04%    OKTA 3,153.00 0%    RZUS 50.00 0%    SBT 2,600.00 8.29%    STB 1,070.00 1.42%    STIL 77.00 -1.28%    TEL 320.00 0%    TNB 16,350.00 -0.61%    TTK 1,282.00 9.57%    

Дневен хороскоп 07.02.2020

Време: 06:14

Датум: февруари 7, 2020

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Ќе добиете многу интересен деловен предлог. Размислете добро пред било што да прифатите. Партнерот ги одредува правилата на емотивното однесување, а на вас ви преостанува да се помирите со неговата одлука.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Имате одлични идеи, но како да не можете да допрете до надредените. Време е да научите како да се истакнете. Во врската негативните мисли не ви се потребни. Обидете се да ги исфрлите од главата.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Вашите соработници и пријатели имаат добри намери, па така ве очекуваат позитивни случувања. Немојте да се двоумите пред лицето кое ви упатува емотивни сигнали.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Внесете малку трпение во работата и сигурно ќе успеете да ги остварите зацртаните деловни планови. Внимателно анализирајте го тоа што саканото лице ви го зборува. Можно е нешто да крие од вас.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Вашата предност е во тоа што вашите соработници немаат доволно храброст да ви се спротистават. Надвор од својата волја ќе се соочите со партнерот кој упорно ве критикува. Не драматизирајте, обидете се да водите разговор.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Иако сте полни со енергија треба да имате во предвид дека денес не можете да остварите се што сте замислиле. Нема потреба да го мешате саканото лице во деловните одлуки кои ги правите.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Немате доверба во соработниците. Ве советуваме да не ги откривате своите планови. Ве погодува однесувањето на партнерот. Не ви одговараат постојаните изговори.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Доколку ви е важно да остварите подобри резултати, би требало да ја промените деловната тактика. Слободните можат да очекуваат зближување со една личност од опкружувањето.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Вложувате голем напор, но некој нема доволно почитување за вашите деловни резултати. Партнерот има одлични идеи и планови. Но тие не се вклопуваат со вашите, затоа поразговарајте со него.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Премногу сте затрупани со деловните амбиции, а всушност ништо не правите. Преиспитајте ја вашата емотивна врска. Изгледа дека многу работи шкрипат, но вие тоа не го забележувате.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Избегнувајте секаков вид на ризик во деловните преговори. Премногу сте попустливи кон саканото лице. Поради тоа партнерот ве искористува максимално.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Позитивно сте расположени. Обидете се да го пренесете тоа на работата. Нема причина за лажна скромност. Инсистирајте на совршеност. Оние во врска или брак се во хармонични односи.

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Дневен хороскоп 13.07.2020

  Дневен хороскоп 13.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Вашето расположение ќе биде на ниво денеска. Останете така позитивни во текот на целиот ден и поминете го поголемиот дел…

 • Викенд хороскоп 11-12.07.2020

  Викенд хороскоп 11-12.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Одредете приоритети и придржувајте се строго кон нив. Љубовниот партнер ќе покаже иницијатива во важните прашања, а вие не бидете…

 • Дневен хороскоп 10.07.2020

  Дневен хороскоп 10.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Доколку сте доволно искрени, потребно е да ја преземете одговорноста за вашите постапки. Докажете си на себе и на другите…

 • Дневен хороскоп 09.07.2020

  Дневен хороскоп 09.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Денес стојте подалеку од безначајни ситници и нешта кои нема да ви донесат аплауз. Времето кое ќе го заштедите посветете…

 • Дневен хороскоп 08.07.2020

  Дневен хороскоп 08.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Можеби нема да ви оди во љубовта, но затоа се тука пријателите. Тие ќе направат такви планови, што ќе заборавите…

 • Дневен хороскоп 06.07.2020

  Дневен хороскоп 06.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Запаметете дека себичноста не е добра особина, па затоа потрудете се да бидете по великодушни кога станува збор за пријателството,…

 • Викенд хороскоп 04-05.07.2020

  Викенд хороскоп 04-05.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Иако ви тежат врз главата некои деловни договори, сепак овој викенд ќе одлучите да паузирате од работата. Во љубовта отворено…

 • Дневен хороскоп 03.07.2020

  Дневен хороскоп 03.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Упорно сакате вербално да се докажете, мислите дека секогаш сте во право. Бидете трпеливи, бидејќи може да се исцрпите докрај…

 • Дневен хороскоп 02.07.2020

  Дневен хороскоп 02.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Потрудете се да бидете тактични. Не дозволувајте никој да влијае на вашиот живот. Партнерот сака да доминира, но не му…

 • Дневен хороскоп 01.07.2020

  Дневен хороскоп 01.07.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Денешниот ден ќе го поминете вообичаено, а доколку завладее досадата пронајдете нешто што ќе ве одржува среќни. Доколку имате хоби,…