Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 9,091.31 -3.86%    BESK 5,700.00 0.56%    FERS 53,460.00 -10%    GRNT 700.00 -2.75%    KMB 5,115.79 -8.9%    MPT 43,531.49 -9.43%    MTUR 3,969.00 -9.98%    OHB 4,306.25 -9.34%    RZUS 54.00 -8.47%    STB 835.13 -0.82%    TEL 263.89 -1.53%    TNB 13,086.00 -10%    TTK 1,083.11 -9.92%    

Дневен хороскоп 06.02.2020

Време: 06:10

Датум: февруари 6, 2020

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Поведете сметка за тоа како се однеусвате на работа. Соработниците ве толкуваат на погрешен начин. Во љубовта можно е да поминувате низ тешок период.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Нема потреба премногу да се експонирате во деловниот свет. Тоа нема да ги зголеми вашите заслуги. Имате чувство дека страста некако ја снемува, обидете се да ја обновите љубовната врска.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Се преценувате себе и своите можности, доколку бидете пореални полесно ќе го поднесете притисокот. Во љубовта ова е идеално време за смислување на љубовни стратегии.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Денес може да очекувате повеќе обврски, но без брзање, бидејќи така ќе погрешите. Ви се допаѓа некоја личност, но никако да и пријдете.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Премногу сте горди и не сакате да зборувате за проблемите кои ве измачуваат. Во љубовта имате чувство дека на партнерот не му е грижа за вас. Зборувајте отворено за тоа.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Сакате да имате подобра деловна позиција, но не знаете на кој начин да го постигнете тоа. Побарајте совет. Во љубовта ситуацијата е неповолна, партнерот се сомнева во вас.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Имате чувство дека сте подобри од другите и дека ви претстои голем успех. Самодовербаа ќе ви помогне на многу начини. Во љубовта сте во заблуда, а поради тоа погрешно го толкувате однесувањето на партнерот.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Оптеретени сте со деловните планови и обврски. Одморете малку. Во љубовта иако не сакате, се почесто се одалечувате од партнерот, преземете нешто.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Снаодливи сте, а тоа ќе ви донесе одлични резултати. Во љубовта партнерот не исполнил нешто што ви ветил. Иако сте лути, избегнете реакции.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Можна е кавга од личност која хиерархиски е над вас. Во љубовта сте го загубиле почетниот занес. Нешто ќе ви биде тешко, но нема да откриете што.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Деловните правила брзо се менуваат. Обидете се да се прилагодите. Во љубовта за да ги остварите своите намери морате да се откажете од некои нешта.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Денес морате да бидете внимателни и мудри. Во спротивно, можете да направите сериозна грешка. Време е со партнерот да ги прекинете сите кавги.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Викенд хороскоп 28-29.03.2020

  Викенд хороскоп 28-29.03.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Подготвени сте да започнете некоја нова работа која одамна ви е предизвик. Во љубовта ве очекува некоја промена на подобро,…

 • Дневен хороскоп 27.03.2020

  Дневен хороскоп 27.03.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Шефовите од вас очекуваат нешто што вие не сте подготвени да го дадете. Не трпете неправда иако тоа може да…

 • Дневен хороскоп 26.03.2020

  Дневен хороскоп 26.03.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Иако ви се чини дека понудата за работа е лоша за вас, ви се советува да ја прифатите. Избегнувајте расправии…

 • Дневен хороскоп 25.03.2020

  Дневен хороскоп 25.03.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Имате впечаток како да ги решавате проблемите на сите. Емотивно сте неодлучни, може да се случи некое лице да ве…

 • Дневен хороскоп 24.03.2020

  Дневен хороскоп 24.03.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Верувајте во себе. Единствено така ќе постигнете се што сте замислиле. Саканото лице би сакало да му посветите повеќе внимание.…

 • Дневен хороскоп 23.03.2020

  Дневен хороскоп 23.03.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Денешниот ден ќе изобилува со позитивност и ведрина. Желни сте за пријатели и забава. Чувствувате наплив на емоции кои ве…

 • Викенд хороскоп 21-22.03.2020

  Викенд хороскоп 21-22.03.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Комуникацијата со деловното опкружување е многу добра. Можете да очекувате позитивни вести. Покажете ги искрено вашите чувства кон саканото лице.…

 • Дневен хороскоп 20.03.2020

  Дневен хороскоп 20.03.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Одличен ден за работа. Се што ќе започнете ќе биде успешно завршено. Не сте сигурни дали личноста која ја сакате…

 • Дневен хороскоп 19.03.2020

  Дневен хороскоп 19.03.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Планетите ве штитат на тој начин што ви испраќаат позитивна енергија и позитивни случувања. Внимавајте да не се активирате и…

 • Дневен хороскоп 18.03.2020

  Дневен хороскоп 18.03.2020

    Овен (21.03 – 20.04) Имате впечаток дека работата која ја обавувате не ви дозволува да бидете во центар на вниманието, онолку колку што заслужувате.…