Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 11,298.51 0.02%    FERS 74,000.00 1.36%    GRNT 1,034.77 0.65%    INPR 1,500.00 0%    KMB 6,279.63 -0.19%    MKSD 193.00 0.52%    MPT 76,500.00 0.08%    OKTA 4,700.00 2.17%    RZUS 75.00 -9.64%    SBT 2,590.73 3.49%    STB 1,180.00 0.09%    STIL 92.00 0.19%    TEL 310.00 0%    TNB 16,550.00 -0.18%    TTK 1,530.62 0.7%    UNI 2,390.00 1.27%    ZILU 150.00 8.7%    ZPKO 1,470.00 0%    

Дневен хороскоп 02.12.2019

Време: 06:25

Датум: декември 2, 2019

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Денес ќе добиете позитивни резултати од својот труд. Уживајте во тоа. Ќе ви недостасува внимание, кажете му го тоа на партнерот.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Имате одлични идеи. Претставете ги пред колегите и надредените. Посветете му повеќе внимание на саканото лице. Градете го вашиот однос со помош на љубовта.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Започнуваат да се кристализираат многу работи. Ги имате сите карти на маса и знаете како да реагирате. Нема сите да ги прифатат вашите предлози. Задоволни сте со емотивниот статус.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Ве очекува вашиот паричен приход од странство. Некој од блиските пријатели ќе ви признае дека е заљубен во вас. Можни се стрес и нервоза пропратени со главоболка.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Имате добра интуиција. Искористете ја за напредување во работата. Саканото лице ве прави среќни. Дајте се од себе да го задржите покрај себе.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Верувајте во себе. Единствено така ќе постигнете се што сте замислиле. Саканото лице би сакало да му посветите повеќе внимание. Приредете му некое романтично изненадување.

 

Вага (23.09 – 22.10)

За да ги остварите зацртаните цели на работа потребно е да пронајдете начин да ги подобрите односите со колегите. Во љубовта некако сте мрзеливи. Мислите дека е доволно само да бидете покрај партнерот.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Доколку сте на раководно место обидете се да ја задржите својата страст под контрола. Партнерот има преголеми очекувања од вас. Обидете се да му објасните дека тоа што го сака не е изводливо.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Ве очекува значително поволен паричен период. Инвестирајте пари во нешто корисно. Партнерот полека започнува да има доверба во вас. Немојте да го изневерите.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Конечно ќе ви се исплати се што сте направиле во изминатиов период. Флертувате каде и да тргнете. Уживате во вниманието. Саканото лице може да биде повредено.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Денес ќе имате многу повеќе работа од вообичаено. Постои голема шанса дека ќе морате да останете прекувремено на работа. Слободните ќе стапат во контакт со интересна личност од минатото.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Амбициозни сте и истрајни. Успехот ви е загарантиран. Можен е мал конфликт со партнерот. Не претерувајте со пребрзото донесување на одлуки.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Викенд хороскоп 14-15.12.2019

  Викенд хороскоп 14-15.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Може да ви се случи нешто да заборавите или некаде да задоцните, во секој случај некој мал пропуст е можен.…

 • Дневен хороскоп 13.12.2019

  Дневен хороскоп 13.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Обиколени сте со многу топлина од вашите пријатели и најблиските, релаксирајте е и наполнете си ги батериите за да бидете…

 • Дневен хороскоп 12.12.2019

  Дневен хороскоп 12.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Денес можете да очекувате дека среќата ќе ви помогне во многу нешта. Ќе напредувате и на работа и во љубовта.…

 • Дневен хороскоп 11.12.2019

  Дневен хороскоп 11.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Размислувате за раскинување на врската или некој однос кој досега не вродил никаков плод. Не сакате повеќе ништо да трпите,…

 • Дневен хороскоп 10.12.2019

  Дневен хороскоп 10.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Повеќето случувања се одвиваат токму онака како што сакате и веројатно сте нетрпеливи да откриете што се крие зад нечие…

 • Дневен хороскоп 09.12.2019

  Дневен хороскоп 09.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Оние кои се занимаваат со администрација ќе наидат на проблеми со средување на документи. Со сериозните разговори ќе успеете да…

 • Викенд хороскоп 07-08.12.2019

  Викенд хороскоп 07-08.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Посветете им внимание на приоритетните обврски и дозволете си малку одмор. Во љубовниот живот лесно го губите интересот за партнерот.…

 • Дневен хороскоп 06.12.2019

  Дневен хороскоп 06.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Важно ви е да остварите добра комуникација со соработниците. Меѓутоа внимавајте да не претерате во тоа. Во љубовниот живот нема…

 • Дневен хороскоп 05.12.2019

  Дневен хороскоп 05.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Во деловното опкружување се можни мали конфликти бидејќи немате добра комуникација со соработниците. Во љубовта можно е да немате исто…

 • Дневен хороскоп 04.12.2019

  Дневен хороскоп 04.12.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе успеете да решите некој од големите проблеми. Станувате значително поодлучни во своите барања, особено кога знаете дека ја поседувате…