Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 10,689.14 -2.96%    BGOR 196.00 -2.97%    DLIN 35,143.00 0%    FERS 73,235.00 -3%    GRNT 1,029.70 1.77%    KMB 5,497.72 -1.15%    KVAS 14,400.00 0%    MPT 72,169.12 -2.46%    MTUR 5,300.00 0%    OHB 6,150.00 0%    REPL 77,500.00 2.65%    RMDEN18 98.70 0%    RZUS 83.00 0%    STB 1,152.61 -0.64%    STIL 99.00 -2.09%    TETE 2,341.25 -0.41%    TTK 1,380.00 1.6%    UNI 2,151.02 -1.74%    

Викенд хороскоп 14-15.09.2019

Време: 06:57

Датум: септември 14, 2019

Категорија: ХОРОСКОП

 

Овен (21.03 – 20.04)

Интуицијата ви работи под полна пареа, па препорака е да го послушате внатрешното чувство при донесување на важни одлуки. Љубовната ситуација е многу добра, ќе уживате со партнерот.

 

Бик (21.04 – 21.05)

Ве очекува некој помал прилив на пари или можност на деловен план да остварите мал напредок. Во љубовта очекувајте поволна ситуација, саканото лице ќе ви ги исполни сите желби.

 

Близнаци (22.05 – 22.06)

Доколку планирате потпишување на некој договор, пред вас е многу поволна фаза. На полето за љубов ве очекува многу интересна фаза, активни ќе бидете на полето за флерт.

 

Рак (22.06 – 22.07)

Доколку планирате да се занимавате со приватна работа, овој период е идеален за тоа. Поведете сметка нервозата која ве следи да не го загрози односот со саканото лице.

 

Лав (23.07 – 22.08)

Пред вас е одличен период во кој нема да имате премногу работа, а ќе имате премногу среќа. Во љубовта ви следат нови случувања, слободните ги очекува фатално познанство.

 

Девица (23.08 – 22.09)

Пред вас е многу поволен период во кој ќе бидете исклучително вредни и продуктивни. На полето за љубов ве очекува убава ситуација и одлично поминат викенд со саканото лице.

 

Вага (23.09 – 22.10)

Доколку ве очекува некој јавен настап, презентација… можете да се надевате на успех. Љубовната ситуација е одлична, ви се ближи брак или принова.

 

Шкорпија (23.10 – 21.11)

Ви следува значително подобрување на финансиите, ќе дојдете до поголема сума на пари. Кога станува збор за љубовта ќе чувствате голема приврзаност за партнерот.

 

Стрелец (22.11 – 21.12)

Ве очекува поволен период без оглед со која работа се бавите, а особено ако соработувате со странство. На љубовното поле ќе имате сосема солидна ситуација. Полни сте со позитивна енергија.

 

Јарец (22.12 – 20.01)

Можно е на работа да ви биде малку повеќе од напорно, смирете се и без тензии завршете ги обврските. Љубовната ситуација нема да ги задоволува вашите стандарди, па ќе сакате нешто брзо да промените.

 

Водолија (21.01 – 19.02)

Резултатите ќе бидат малку помали од тоа што сте го очекувале, па ќе бидете разочарани. Доколку сте слободни очекувајте познанство со личност која е уметник.

 

Риби (20.02 – 20.03)

Периодот е поволен за одмор и релаксација, не би требало да се преоптеретувате со деловните обврски. На полето за љубов ве очекува интересна средба со една личност која не открива многу нешта за себе.

КОМЕНТАРИ

НАЈНОВО ОД КАТЕГОРИЈАТА

 • Викенд хороскоп 19-20.10.2019

  Викенд хороскоп 19-20.10.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе имате некој нов план за штедење кој ќе ви биде многу важен и ќе го испочитувате до последната точка.…

 • Дневен хороскоп 18.10.2019

  Дневен хороскоп 18.10.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе ви се врати насмевката на лицето во оној момент кога до вас ќе допрат позитивните вести на работното место.…

 • Дневен хороскоп 17.10.2019

  Дневен хороскоп 17.10.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Чувствувате потреба за размена на идеи. Веќе на прв чекор настапуваат разочарувања. Морате да бидете свесни дека моменталната смисла за…

 • Дневен хороскоп 16.10.2019

  Дневен хороскоп 16.10.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Следете ги правилата. Денот може да ви започне со неколку вида на проблеми поврзани со поранешни грешки или некое занемарување…

 • Дневен хороскоп 15.10.2019

  Дневен хороскоп 15.10.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Повлечете се во себе и пронајдете го најповолниот пат. Се обидувате да пронајдете компензација за незадоволството. Превземете нешто поконкретно. Тргнете…

 • Дневен хороскоп 14.10.2019

  Дневен хороскоп 14.10.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Ако сакате да воспоставите нова визија во животот и да излезете од наметнатите ограничувања, ќе мора да промените нешто во…

 • Викенд хороскоп 12-13.10.2019

  Викенд хороскоп 12-13.10.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Ќе покажете колку сте искусни во својата работа, лесно ќе се снаоѓате во некои ситуации кои за другите се проблематични.…

 • Дневен хороскоп 11.10.2019

  Дневен хороскоп 11.10.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Не ви се препорачуваат ризици или било какви игри на среќа. Ова е еден од оние денови кога играте сами…

 • Дневен хороскоп 10.10.2019

  Дневен хороскоп 10.10.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Работите ќе ги обавувате со неверојатна леснотија. Соработниците се потпираат на вас и ви укажуваат голема доверба. Ги мешате љубовта…

 • Дневен хороскоп 09.10.2019

  Дневен хороскоп 09.10.2019

    Овен (21.03 – 20.04) Сакате да напредувате, но ништо не преземате во врска со тоа. Сакате поголема плата но не се нафаќате на поголеми…